Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vagy, hogy nagyon-nagyon...

Mitől vagy, hogy nagyon-nagyon görcsölt és szurt a hasam alja?

Figyelt kérdés
a barátommal ma lefeküdtünk,és már szex közben is nagyon fájt...használtunk sikositot is,szoval nem azért,mert nem voltam kellöképpen nedves....szex után annyira görcsölt és szúrt a hasam,h. nem tudtam felállni,lépni sem tudtam....rettentöen rosszul voltam....a menzeszem nincs meg de késik pár napja szval a napokban kéne megjönnie,a barátommal már 8hónapja élünk nemi életet és még csak most fordult elö elöször ilyen velem....nem tudom mitöl lehetett....kérlek irjatok!köszönöm
2009. ápr. 13. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy felfáztál? az adhat okot arra, hogy késik egy kicsit, és a görcsre is! ha nem múlna el vegyél be gyógyszert régen hírdették a tv-be de nem jut eszembe:D a lényeg, hogy görcsoldó a menses ideje alatt:P de remélem azért nem felfázásról van szó... de jobb, ha elmész orvoshoz!
2009. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szia! ez velem is előfordult, egyetlen egyszer, bár nekem nem volt mensi időm akkor. nyáron történt, hasonló volt a szituáció, mint neked, és én máig nem tudom az okát. mi akkor olyan 3 hónapja éltünk nemi életet. szerintem ne aggódj, sajna én sem tudok magyarázattal szolgálni neked, mivel az én esetemre sem találtam.
2009. ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
felfázva nem vagyok,mert már voltam sajnos elég sokszor és az másmilyen érzés volt:S az is lehet egy tényezö,hogy elözö hónapban vettem be sürgösségi tabit...a menzim pedig késhet attol,h sok a stressz mostanában?meghát tabitol is ugye...:S
2009. ápr. 13. 21:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet.

1. Nagyon fel voltál izgulva,de a kielégülés elmaradt.

2. Kismedencei gyulladás. Közben és utána is érezhetsz fájdalmat emiatt. Ha szex alatt is fájt akkor az hüvelygyulladást jelez, tehát valamilyen fertőzésed lehet. Érdemes lenne ellátogatnod egy nőgyógyászhoz ha ez nem oldódik meg.

2009. ápr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!