Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálat?...

Első nőgyógyászati vizsgálat? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1,5 éve élek nemi életet,de még sosem voltam nődokinál,ma este megyek, mert van egy pár problémám.

Hogy fog menni a dolog?Nagyon kellemetlen, esetleg fáj?

Egyébként is félek, ráadásul férfihez megyek...egyre idegesebb vagyok.

Leírnátok mi történik?

Köszi!

18/L


2011. aug. 10. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérek szépen használd a keresőt. Erre a kérdésre már legalább 10-szer írtam egy igen terjengős választ, amit nem fogok még egyszer begépelni.
2011. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem az számít, hogy milyen nemű az orvos, csak megbízható, kedves legyen, és bármit meg lehessen vele beszélni. Egy férfi orvos sem élvezi, ha nők puncijával foglalkozhat, pláne ami tele van mindenféle színű és szagú folyással.
2011. aug. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tini voltam mikor eloszor mentem nodokihoz. Megkerdezte mikor volt meg utoljara. Nem emlekeztem percre pontosan, kb. 2 hete vagy valami ilyesmi volt a valasz.

Halal durvan lebaszott, hogy "haboruba megyek fegyver nelkul" es az ilyesmit tudni kell bla-bla-bla...


Aztan mondtam, hogy erzek egy csomot a cicimben. Az asztalnal ulve intett, hogy menjek oda. A szekben ulve kinyujtotta a karjat es megtapogatta a cicimet. Aszongya en nem erzek semmit, de ket het mulva menjek be hozza a maganklinikara es majd ott jobban megvizsgal. Tisztara kiborulva jottel el onnan.


Persze azota felnottem es ha ma probalkozna ilyen stilussal egy orvos elkuldenem a pi*aba, de akkor gyerekkent meg nem tudtam.


Fajni nem fog, kellemetlen lehet hogy lesz, de arra figyelj, hogy a tiszteletet adja meg. Ha nem, akkor cseszd le nyugodtan, nem a lanya vagy, veled igy ne beszeljen!

2011. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó: hát sajnálom, én szerencsémre teljesen normális dokit fogtam ki, nagyon segítőkész volt, megtudtam vele beszélni a problémáimat, azt hiszem ő marad az állandóm is!:)

2011. aug. 11. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!