Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció késése ilyen...

Menstruáció késése ilyen körülmények között? Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok:).

19 éves vagyok, 3hónapja szakítottam a barátommal, azóta nem voltam senkivel, az utóbbi 2 hónapban rendes időben, időtartammal meg is jött.

Most meg, már egy hete késik. Aggódom mi lehet, még soha nem késett ennyit, csak 1-2napot.

Adjatok valami tanácsot.:) Az a baj, hogy most stresszelek azért mert nem jön meg, s akkor még többet fog késni? :P


2011. aug. 9. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Hormonzavarod lehet. Nekem is volt tán épp ennyi idős koromban.

Menj el a nődokidhoz, adni fog gyógyszer ami segít majd.

2011. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát én nem tom, szerintem nagyon sok embernél előfordul az ilyen... szerintem kicsit túlreagálhatjátok... én már 5 éve menstruálok, és eddig soha nem jött meg napra pontosan... 45 nap eltérés szinte mindig van... aztán elmentem dokihoz, azt mondta, fogamzásgátlót tudna ajánlani, mert semmilyen rendellenességet nem talált... mondtam, hogy azt nem akarok szedni.. azt mondta, hogy mindegy, ha nem zavar, akkor ennyi.. ne aggódjak... szóval ha egyszer kétszer előfordul, szerintem nem kell midnjárt a legrosszabra gondolni... amúgy a stressz az lehet az oka!
2011. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló,

lehet, hogy tényleg túlreagálom, de nem zárhatom ki a baj lehetőségét sem:(, sajnos. A stressz az tuti meg volt nekem egész nyáron, s most hogy nem jött meg, megkétszereződött. Szerintem természetes, hogy aggódok.

Köszönöm a nyugtatást:)

A.

2011. aug. 12. 09:23
 4/4 anonim válasza:
én sajnos november óta nem menstruálok és engem is idegesít, mindenféle vizsgálaton voltam ezzel és sehol semmi..jah és nem vagyok terhes. de valami idegfeszítő dolog ez...:S 22/L
2012. jan. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!