Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők! Nektek mennyire...

Lányok, nők! Nektek mennyire kellemetlenek a piros betűs napok?

Figyelt kérdés

Légyszi kort is írjatok!Nektek mennyire szokott fájni ill. mennyire kellemetlenek szoktak lenni a piros napok?

És az normális,ha valakinek semmije sem fáj? Mert nekem speciel nem,csak egy kicsi hasmenésem van,semmi több.Sohasem szedtem be semmilyen gyógyszert.Osztálytársamnak egyszer meg csak kórházban tudták csillapítani infúzióval,annyira fájt.

Amúgy 17/L,6 éve jött meg.


2011. aug. 4. 15:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem kb minden 3. alkalom fájdalommentes,de mindig nagyon ingadozó a hangulatom képes vagyok a legkisebb dolgokon kiakadni és sokszor iszonyatosan fáj a fejem.És még ami rossz,egy hétig tart de az utolsó 4 napban már alig van valami és csak ha intenzíven mozgok aznap akkor erősödik fel este.A hasam ritkán fáj de akkor nagyon,és néha szörnyű a közérzetem.


13/L

2011. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nekem amikor először megjött kb fél évig nem volt semmi csak elég erős volt és egy hétig tartott. 2 éve jött meg először de annyira legyengít hogy az első 2-3 napon csak fekszek mert meg se tudok mozdulni. A lábaim teljesen legyengülnek úgy hogy nem is tudom őket mozgatni és a hasam is mindig nagyon fáj. Tegnap másfél óráig tartottak a görcsök úgy hogy egy pillanatra sem gyengült. Volt hogy majdnem összeestem-úgy kellett az ágyamba segííteni mert semmit nem láttam és nagyon görcsölt a hasam. Örülj neki hogy neked nincs ilyesmi. Én külföldön élek így nem járok kórházba emiatt,hiszen itt annyian vannak hogy nem tudnék elmenni a dokihoz,mert alig van üres időpont :/ de remélem azért h ez normális!!! 14/L
2011. aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

nekem nem vészes, nem okoz sok problémát. az első napján szokott fájni a hasam, de egy Saridontól már elmúlik. mondjuk ha nem jutok gyógyszerhez, akkor azért szenvedek.

a többi napján semmi gond.

20 éves vagyok, és 13 évesen jött meg először, akkor fájt nagyon a hasam, megijesztett a sok vér is.

2011. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem borzalom. Előtte 2-3 nappal, vagy akár 1 héttel elkezd görcsölni a hasam, vagy fáj a derekam, de iszonyatosan. Utána amikor megjön, az első pár napon még jobban fáj, aztán elmúlik, és az utolsó napokban már nem érzek semmit. Egyébként régebben, amikor először megjött, és az azutáni 1-1,5 évben nekem sem volt semmilyen fájdalmam, észre sem vettem, hogy megjött. 16/L
2011. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!