Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pattanásokra tényleg jó a...

Pattanásokra tényleg jó a rendes citrom leve ha áttöröljük vele pl: az arcunkat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 23:22
1 2
 1/19 anonim válasza:
inkább a legolcsóbb leggagyibb arcszesszel nekem bejött :D
2011. júl. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nálam az a gond h elég zsíros a bőröm és régóta pattanásos..gyógyszert nem akarok szedni ezért érdeklődtem,ja és arcszesszel én is próbálkoztam de nem segített :(
2011. júl. 24. 23:29
 3/19 anonim ***** válasza:

Sószappan hatásos erre.

Vagy, ami a legjobb: veszel egy sószappant, vagy tengeri fürdősót, amiben nincs semmi más, csak só.(pl. dm-ben, bioboltban).

Azt beáztatod egy pohár meleg vízbe, annyi mennyiség kell bele, (látni fogod) amit még elbír a víz. Egy idő után több nem oldódik fel, akkor kiveheted belőle a sószappant, illetve nem kell több só bele.

Ezt félreteszed, és minden reggel/este beáztatsz egy vattakorongot és átdörzsölöd vele az arcod. Érdemes rajta a sót megszáradni hagyni, és nem rögtön lemosni.

Nagyon szépen rendbehozza a bőrproblémákat.

2011. júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Van egy spiritus salyciatus nevű szer, a patikában lehet kérni, nem drága, kb. 500-800 Ft, de elég vagy 3 hónapra. Gyönyörűen leszárítja a pattikat.
2011. júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 sine.lacrimna ***** válasza:
Szerintem egy jó kozmetikus csodákat képes tenni a pattanásos,zsíros bőrrel.
2011. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Utolsónak: a zsíros bőrrel ő sem tud mit kezdeni. Pattanásokkal még igen, de az is ,,visszajön".
2011. júl. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
igen van benne valami én kétszer voltam kozmetikusnál és azon kívül h borzasztóan fájt 1 hétre rá újra ugyanolyan lett...
2011. júl. 26. 22:42
 8/19 anonim ***** válasza:
Én viszonylag sokszor voltam már, meg járok is időnként, mert nagyon szépen letisztítja az arcom. Nekem is nagyon fáj (mondjuk szoktam kérni arcmasszázst-legalább legyen benne valami jó is), meg egy idő után visszajönnek, de ha rendszeresen használok tonikot akkor viszonylag sokáig szép marad az arcom. :) A zsírosodással nem tudom mit csinálni. De már nagyon unom.
2011. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ezustkolloidot,grapefruitmag kivonatot próbáltad már?
2011. júl. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon jó házi recept pattanásokra:

Egy tormát felkarikázol,feltoltesz egy befottesuveget almaecettel,beleteszed a tormakarikákat,állni hagyod két hétig huvos helyen.

Majd két hét után az arcora teszed a tormakarikákat,rajta hagyod kb 15-20 percig.

Ezt a muveletet tobbszor is megismétled.

Nkem nagyon sokat segített ez a gyógymód.

2011. júl. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!