Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jó Cypromixet vagy...

Miért jó Cypromixet vagy Diane 35-öt szedni a pattanásokra, szőrösödésre, ha az abbahagyásával visszatérnek ezek?

Figyelt kérdés
A nőgyógyász a pattanásaimra Cypromixet írt fel, fél éve szedem, de váltani szeretnék másik fogamzásgátlóra. Viszont ha abbahagyom, állítólag visszatérnek a pattanásaim. Akkor mire volt jó ezt szednem? :S Azt hittem eleinte, hogy végleg eltünteti. És mit tehetnék a későbbiekben, hogy 18 évesen ne legyek tele pattanásokkal? :S
2010. márc. 28. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nézd a legtöbb bőrgyógyász egy kókler. (-magyar egészségügy). a legtöbb felir egy hormontartalmú szart, jól mondod és felőle szét is rohadhat a májad. keress olyan bőrgyógyászt, aki alternatív (természetgyógyászattal is foglalkozik.
2010. márc. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én se tudom,hogy miért jó szedni de mióta abbahagytam tele vagyok pattanással 22/L
2010. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ki abbahagytam a cypromix szedését, nem sokat javított a bőrömön, csak szárazabb lett. Viszont nagyon rosszul voltam tőle, amikor szedtem. Fájtak a melleim, émelyegtem, görcsölt a hasam, gombás fertőzés...

Azóta sem jöttem teljesen helyre, ha tudtam volna hogy ez lesz, nem kezdem el szedni, inkább viseltem volna a pattanásaimat :S

2010. márc. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már régóta szedem.Kb 1 év mire eltünteti szépen a pattikat,és a hajhullást megszünteti és a szőrösödést mérsékli.De 8 hónapig írtóra kihozza a pattikat.Sok türelem kell hozzá.És rendszeresen kell szedni.Amúgy nem lesz gond.Ha valaki abbahagyja a szedését készüljön fel hogy a tünetek általában vissza térnek kamatostul.De olyat is hallottam hogy csak egy pár hónapig és aztán helyre jött magától.Ehhez is szerencse kell.

Amikor először elkezdi valaki a szedését vannak rosszullétek fejfájás,hányinger,rossz közérzet,de csak az első pár hónapban.Aztán elmúlik.Nekem pl savasodás a mellékhatása így én nolpazát is szedek vele.Egyébként nem kellene savlekötőt szednem.

2012. nov. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!