Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túlzott szőrösödésre milyen...

Túlzott szőrösödésre milyen orvos és mit tud felírni?

Figyelt kérdés
Van olyan akinek van tapasztalata ez ügyben?
2009. júl. 2. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Bőrgyógyászhoz kell elmenned. Hogy mit fog felírni az a szőr típusától, helyétől, de legfőképpen okától múlik.
2009. júl. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Úgy tudom nőgyógyászhoz kell menni és megnézik a hormonszintedet, lehet túl magas a férfihormon szinted. (ha lány vagy) ír fel valami tablettát fog.gátlót vagy direkt erre valami gyógyszert.


Ha fiú vagy akkor nem tudom mit szoktak de biztos van megoldás. Háziorvoshoz fordulnék először. De mehetsz bőrgyógyászhoz is, bár szerintem nem ő az illetékes. Szerintem.

2009. júl. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha nem tudjátok, legalább hülyeséget ne írjatok!!Háziorvoshoz kell először menni, aki megnézi és beutalhat az endokrinológiára, aholki szokták az okát vizsgálni, mert ez többnyire hormon eredetű, amit lehet túlzott pajzsmirigy működéstől, magas tesztoszterin szintől, stb.Ott kaphatsz ezekre választ.
2009. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!