Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha kedden jött meg "az" és...

Ha kedden jött meg "az" és vasárnap strandra megyünk, akkorra elmúlik?

Figyelt kérdés
14 vagyok, eddig még csak 1x volt meg még télen, de akkor hónap végén,most meg elején.
2011. júl. 7. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elmúlik. Elvileg 5 nap alatt el szokott. :)
2011. júl. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem rendszeres még...nekem még most se az, pedig már 2 éve hogy először megjött..van hogy kimaradnak hónapok, valamikor hónap elején, valamikor végén jön meg. az meg emberfüggő hogy mennyi ideig tart. van barátnőm, akinek 4 nap alatt teljesen elmúlik, nekem 6-7 nap. szóval nem lehet tudni. max használj o.b. mini tampont, én is úgy voltam legutóbb strandolni.
2011. júl. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ma csütörtök van, strandra meg vasárnap mennél. Ami azt jelenti, hogy 2-3 napos havi vérzésednek kéne csak lennie. Nem tudom neked hány nap volt amikor már 1x megjött. Nekem mindig is 7 nap kellett mire teljesen elmúlt. Szóval nekem tuti nem múlna még el.

Ja, és fagyit ne egyél, mert az sok nőnek megnyújtja a havi vérzésének az idejét.

2011. júl. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most nézem, hogy kedden jött meg, honnét vettem én a mai napot :), nem tudom...
2011. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elvileg el múlhat, de ha csak nagyon gyengén is látod h még megvan, akkor szerintem mindenképp használj tampont. nem tudom hogy szülőkkel vagy barátokkal mész és hogy fogsz.e alkoholt inni... mert ugye a napfény és a száraz vörösbor is vérbőséget okoz... ha bort nem is iszol a napfénnyel vagyis a meleggel mindenképp számolnod kell, és nehogy baleset érjen jobb felkészülni. és ha tampont használsz, miután kijöttél a vízből minél előbb cseréld ki. joo strandolást :D
2011. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
melyik strandra mész ?
2011. júl. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!