Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17hós fiam vasárnap óta...

17hós fiam vasárnap óta bárányhimlős. Mikorra múlik el? Mikor mehet strandra? Már nem jönnek ki újak, néhány le is száradt már. Mekkora volt babátok, mikor bhimlős volt? Hogy viselte? Mivel lehet könnyíteni rajtuk?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
szia,az enyém mult héten szerdán kezdte,már mulnak neki,de nagyon nagy holyagjai voltak.a feje tele volt,és hosszu a haja is.ő most 22 honapos,kentem és még kenem is a rázokeverékkel,de már fenistilt nem kap.fürdeni eddig is fürdött,az elején gyorsan ,most már jobb egy kicsit.szombaton,meg vasárnap be is lázasodott.Medencébe még nem rakom.
2010. jún. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az lemaradt 3-4 nap alatt kijött az összes.
2010. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.Mi csak rázókeveréket kaptunk,meg vettem oxigénnel dúsított vizet neki,abból csinálok limonédét neki.4 nap alatt neki is kijött minden folt,de hála az égnek csak egy pár nagy hólyagja volt.Úgy vettem észre,hogy mióta azt a vizet issza,mintha nem nőnének meg akkorára és a legelsők már száradnak is le.Nekünk azt mondták,hogy csak 2 naponta zuhanyozhatom és kamillateás vízes ronggyal töröljem át.Így is csináljuk,de jövőhévégén mennénk a Balcsira,azért kérdeztem a pancsolást.Ja láza az idáig minden nap volt,ma még nem mondjuk.
2010. jún. 12. 13:09
 4/5 anonim ***** válasza:
az oxigénes vizet nem hallotta,de biztos jo.mi a fenistil cseppeket kaptuk,meg mentolos hintöport,de azt nem használtuk.
2010. jún. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nem nagyok a holyagok,és már száradnak ,jövőhétre már még jobban mulnak majd,biztos hogy pancsizhat.
2010. jún. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!