Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy vegyem rá anyukámat hogy...

Hogy vegyem rá anyukámat hogy elvigyen végre nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, lassan 18 és kb 2 hónapja veszitettem el.13 éves korom óta menstruálok de soha nem jött meg rendszeresen és aggaszt ez a dolog.Amikor megkérdezem anyámat hogy nem mehetnénk el dokihoz, mindig azzal jön, hogy én azt hiszem hogy olyan kellemes mikor bennem turkál? -_- Meg hogy csak 2 hónapja veszitettem el még ráérünk. De nem érünk rá!!!!!!!! Szeretném tudni hogy teljesen egészséges vagyok-e
2011. júl. 7. 11:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Bocsánat,rosszul fejeztem ki magam.

Nem minden sztk orvos rossz,és nem minden magánorvos megbízható.

Csak nekem elég rossz tapasztalataim voltak az sztk-s nogyogyászokkal.Bizto csak nekem volt pechem,hogy olyan orvost fogtam ki,aki lekezeloen bánt a páciensekkel.

De persze egy magánorvos is lehet ilyen.

2011. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 moniquelime válasza:

Szerintem is menj egyedül. Annak idején velem sem jött el anyukám, bár én nem is kértem meg rá. Akkor én 15 voltam.

Orvos: én az sztk-s rendelésen elégedett voltam az egyik dokival, és ezután kerestem fel a magánrendelésén, mert most babát várok, gondoltam jobb, ha nem sztk-s rendelésre megyek. (bár ez sem tuti, gyakorlatlan vagyok ebben, első babám lesz).

De vissza a tárgyhoz: Kedves Kérdező! Le a kalappal előtted, hogy így ragaszkodsz a nőgyógyászati vizsgálathoz, hááát, anyukádnak én sem gratulálok... De tényleg! Anyukád nem kell oda, főleg, ha nem partner ebben. Ahogy az előttem szólók is mondták, bárkivel elmehetsz, akiben megbízol, ha nem szeretnél egyedül menni.

Sok sikert!

Üdv.

25/N

2011. júl. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Annyit még megszeretnék jegyezni, hogy külföldröl irok, és nem tudom miaz a "sztk" és az itteni "gyerekpénz" nem elég egy vizsgálatra :/ Amugy már rá beszéltem anyukámat, ezer kösszi mindenkinek!
2011. júl. 8. 10:37
 14/15 anonim ***** válasza:
Jahm, így már értem. Itt Magyarországon ha van társadalombiztosításod (munka után adózva, vagy munkanélküliként havi 5200 ft) akkor sztk-be (szakrendelésre) tudsz menni "ingyen" Tehát csak egy TB kártya kell hozzá, semmi más.
2011. júl. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért nem értettem milyen pénzről beszélsz, itt a magánorvosokért kell fizetni.
2011. júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!