Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy vegyem rá anyukámat hogy...

Hogy vegyem rá anyukámat hogy elvigyen végre nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, lassan 18 és kb 2 hónapja veszitettem el.13 éves korom óta menstruálok de soha nem jött meg rendszeresen és aggaszt ez a dolog.Amikor megkérdezem anyámat hogy nem mehetnénk el dokihoz, mindig azzal jön, hogy én azt hiszem hogy olyan kellemes mikor bennem turkál? -_- Meg hogy csak 2 hónapja veszitettem el még ráérünk. De nem érünk rá!!!!!!!! Szeretném tudni hogy teljesen egészséges vagyok-e
2011. júl. 7. 11:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egyedül vagy kísérjen el egy barátnőd. Nem kell anyukád hozzá, mehetsz nyugodtan egyedül is.
2011. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Önálló ember vagy, nőgyógyászhoz nem kell nagykorúság, menj el nélküle.
2011. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Ahhoz, hogy nőgyógyászhoz menj, 17 évesen már nem kell Anyukád!
2011. júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg mehetsz egyedül is, vagy barátnővel, testvérrel, nagynénivel stb. Tele van az oldal olyan kérdésekkel, hogy "félek orvoshoz menni", meg "egye nem lesz ciki, nem fog fájni" és társaik. Anyukádnak meg gratulálok... Végre valaki, aki felelősen gondolkodik az egészségéről, erre jön és megpróbál félelmet kelteni benne. Ne hagyd magad, és sok így gondolkodó fiatal kéne... Sok sikert!
2011. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jó de pénzt mégis tőle kapok -_- mert nem dolgozom.
2011. júl. 7. 16:19
 6/15 anonim ***** válasza:
Minek pénz? Vagy rögtön magánorvos kell? Vannak sztk-s rendelések is.
2011. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha anyukád tényleg ezt mondta,akkor nem sokat számít neki a gyereke egészsége.

Nem kell sztk-ba menned,ha nem akarsz,általában a magánorvosok jobban odafigyelnek a betegre.

Anyukádnak csak megér ennyit az egészséged.

Vagy most koltsd egy megbízható,tapasztalt orvosra a zsebpénzedet.

2011. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
SZTK-ban is vannak normális orvosok.
2011. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem bátran kereshetsz sztk-s orvost is. Vannak jók. Érdeklődj utána, hogy kit javasolnak.
2011. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Például az én dokim magán orvos is, szóval akkor már nem lehet rossz. Most azért mert az sztk-s rendelésére járok, nem ásom el magamat :D
2011. júl. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!