Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » C-vitaminos késleltetés,...

C-vitaminos késleltetés, mikor kell elkezdeni?

Figyelt kérdés
Ki szeretném próbálni, mert elvileg meg lesz nyaralásnál. Már rengetegszer olvastam róla, és egyszer szeretném megpróbálni, csak azt nem tudom, hogy hány nappal előtte kell elkezdeni.
2011. jún. 30. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
ha a menzeszed akarod így késleltetni, akkor ki kell ábrándítsalak, nem működik
2011. jún. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én elhiszem,hogy neked nem. De rengeteg embertől hallottam, hogy nekik viszont bevált. És egy próbát megér.
2011. jún. 30. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

nyuszika én nem próbáltam ilyen baromságot, mert nincs értelme, senkinek nem használ, max ha nagyon hiszel benne, akkor van placebo hatás...


mindenesetre húgyúti fertőzéstől legalább megkíméled magad a nyaralás alatt, ha C-vitamint zabálsz, mivel a felesleg a vizelettel űrül és a bacik nem szeretik ;)

2011. jún. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor meg miért is ne próbálhatnám ki? Kérlek a kérdésre válaszolj, főleg, ha van valakinek tapasztalata.
2011. jún. 30. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!