Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy is van ez a citromos...

Hogy is van ez a citromos késleltetés?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, hogy eltoljam a menstruációm legalább egy két nappal. Nagyon pontosan jön meg minden hónapban szóval tudom mikor várhatom de akkor nagyon fontos eseményre kéne mennem ami közben nem szeretnék azzal foglalkozni, hogy folyton tampont cserélgessek meg nem is szívesen teszem nyilvános wc-ken. Tablettát nem szedek azt hallottam, hogy a citrom / c-vitamin természetes úton késlelteti. Még is mennyivel előtte kell mennyit és milyen formában fogyasztani belőle?
2010. okt. 12. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Kamu, semmilyen tudományos alapja nincs! Csak legenda, viszont a citrom nagyon egsézséges, ihatod naponta.


A menstruáció természetes, meg kell tanulni vele együtt élni, és kezelni a nehezebb helyzeteket is.

Ha veszel applikátoros tampont, akkor még a nyilvános wc-ben is tudsz higiénikusan cserélni.

A munkám miatt elég sokszor utazom és jelenek meg hivatalos helyen, tényleg meg lehet oldani, nem annyira gáz. Ha rosszul vagy, akkor nehezebb elismerem..

2010. okt. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igazándiból nem késlelteti, de nekem volt, hogy csökkentette a vérzést. Amikor megjött akkor kezdtem el inni.

23/L

2010. okt. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi köze a menzeszhez.
2010. okt. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem bejött.előtte pár nappal ittam citromlevet és jó volt.1-2 napot eltolta.
2010. okt. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenesetre egy próbát megér
2010. okt. 13. 15:34
 6/8 anonim válasza:
Majd írd meg, hogy sikerült-e!
2010. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nah szóval :D előbb jött meg 4 nappal ........
2010. okt. 26. 19:02
 8/8 anonim válasza:
Akkor azt hiszem, ezt a módszert bátran sorolhatjuk a "haszontalan" kategóriába...! :D
2010. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!