Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek az antalvali...

Mi a véleményetek az antalvali.com-ról?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 14:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%

Lecsekkoltam amit mondasz, mert engem is érdekel.

Én nem érzek átverés szagot, szerintem ők viszonteladók.

Már csak azért is, mert a karkötő színei egyben megegyeznek a gyártó által kiadott színekkel, és a gyártó arra hívja fel a figyelmet, hogy a hamisítottnak nem ezek a színei.


Valamint:


Összetevők:


1.100%-ig természetes növényi olaj, citromolaj, levendulaolaj, 30%w/w

2.Textil (Ultra Micro Fiber) 70%

3.Nettó tömeg: 3 g


Az, hogy a hozzászólást nem jelenítik meg és nem válaszolnak, taplóság! Sajnos ebben igen erősek.


De, hogy jó cuccokat árulnak és jó a környezeti/emberi egészséghez való hozzáállásuk, az vitathatatlan.


Én pont ezért nem is szoktam velük társalogni, olvasgatom a hozzászólást, a cikkeket, néha én is kérdezek (no persze nem ilyen számukra kompromitálót...:)) tanácsot adnak, nekem sokban segítettek.

Szóval nem barátokat kell ott keresni, hanem tanulni.

2011. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
79%
Más kérdések se nagyon jelennek meg, amit beküld az ember. A legjobb, mikor valami hsz megjelenik, valaki válaszol és egyben kérdez is tőled, és amit te válaszolnál az már nem jelenik meg. Így aki válaszolt neked, azt hiszi mekkora bunkó vagy, hogy nem köszönöd meg, és nem válaszolsz neki.
2011. júl. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én vettem karkötőt tőlük, csak most nem merem használni. Egy ráragasztott papíron vannak rajta az infók, és ki tudja mi volt alatta az eredeti szöveg. :-(
2011. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%
Meg ugye ők kullancsriasztónak is hirdetik, és a fenti link szerint ez csak szúnyog ellen jó.
2011. júl. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
43%

Olvassátok el ezt, minden félreértést tisztáz a szúnyogkarkötővel kapcsolatban.

[link]

2011. júl. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
93%

Sziasztok!


Lehet sok okos infót olvasni az oldalon, de sok okoskodást is! Ez utóbbi eléggé foglalja a helyet az okos dolgok elől! A beküldött üzeneteket tapasztalatom szerint is úgy szűrik meg, hogy a pozitív bejegyzéseket megjelenítik a negatív észrevételeket viszont legtöbbször nem! A segítséget megígérik, de aztán valahogy elmarad!

Vásárló voltam, így elmondhatom, hogy kapható Náluk sok jó termék, és kevésbé jó is. Jó terméket másik biobolt is árul a neten!

Vannak dolgok amelyek elég megdöbbentőek, mint pl. hogy a műanyag flakonokról oldalakat regélnek, hogy mennyire káros és hogy még az ásványvizes flakonból is kiválik a méreg amely belekerül a vízbe, amelyet aztán ugyebár együtt iszunk meg a méreggel, de azt elfelejtik közölni, hogy az általuk forgalmazott termék, többek között "emóció" is, amelyet erősen ajánlanak kisgyermekek számára is, szintén 1-es jelű flakonban adnak el! Akkor most hogy is van ez?! Ezek szerint közvetve Ők is mérget juttatnak az emberek (gyermekek!!)szervezetébe és Ők is csak pénzt akarnak emberekből kicsalni?! Eléggé furcsállom, hogy éppen ilyen módon, hogy úgy állítják be a dolgokat, mintha az emberiségnek semmi más választása nem maradna (hiszen szerintük a forgalomban kapott szinte minden termék tartalmaz mérgező anyagot) mint az, hogy az antalvali.com-ról vásároljon! Pedig több termék összetevője Náluk is megkérdőjelezhető, és azt ha rákérdezel igyekeznek megmagyarázni, vagy egyszerűen, talán éppen olyankor amikor nem magyarázható meg a dolog, akkor elsüllyesztik a kérdésedet amit beküldesz!

Sugallják, hogy nincs más jó víz, csak az általuk kínált vízszűrő készülék által megszűrt víz, ehhez csak annyit tennék hozzá, ha az ember veszi a fáradtságot és szétnéz, ezt találhatja a vízszűrő berendezésekről (az Ővék is közte van), érdemes elolvasni:

[link]

Az általuk feltöltött szöveg, amit feltétlenül el kell olvasnod miután regisztráltál, nagyon jól megszerkesztett hatáskeltő dolog, amitől elsőre én is halálra rémültem, aztán másodszorra már találtam benne sok „fogást”, és végül utánanézve azért nem minden úgy van, ahogy Ők mondják! De azért ijesztgentek!!!

2011. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
60%

Igen, kissé nekem is elegem van belőlük.

Néha ilyen kishitlerekként viselkednek...

Pont egy ilyen téma kapcsán ( [link] szóltam hozzá, egy-két hozzászólást innen idézve, mondván hogy negatív kritikából lehetne építkezni, és érdemes ezekből tanulni blabla. Persze nem jelenítették meg.

Felháborodásomban be is küldtem még egy hozzászólást (mondanom se kell hogy nem jelenítették meg...), és bizony elmondtam, hogy az emberek többségének pont emiatt a hozzáállás miatt van negatív véleményük róluk, mondván én sem megyek olyan boltba vásárolni, ahol bunkók az eladok.

Szerintem ez az Organic girl, aki mindig hozzászólogat ebben a témában, az vagy antalvali, vagy valamelyik birkája, érdemes megnézni a százalékos arányát...

Szóval, az oldal nekem rendkívül hasznos volt, amikor átálltam a tiszta, vegyszermentes életre. Rengeteg jó dolgot tanultam meg, hogy milyen házi gyógymódok, vegyszermentes "gyógyszerek" léteznek, amit sikerrel alkalmazok.

De belőlük már nem kérek.

Szemellenzős mind, csak az a jó amit ők mondanak, de ne legyen negatív véleményed, mert ők döntenek, és el is döntik, a hozzászólásod rajtuk kívül senki nem fogja látni.

Ezért kéne egy olyan fórum, mely mondjuk antalvalis szemléletű, de csak ami az egészséges életmódot illeti, és nem a hozzáállást. Ahol megjelenik minden kommented, és mások tudnak is rá válaszolni...

2011. júl. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
61%

Sok hozzászólás valóban nem jelenik meg az antalvalin, de ez nem azért van mert a negatív kritikát nem fogadják el, vagy mert nincs rá értelmes válaszuk. Sok negatív kritikát olvastam én már az oldalon, nem fogják senkinek a rossz véleményét moderálni, hacsaknem csúnya szó miatt. Biztos vagyok benne, hogy a legtöbb hozzászólás, ami nem jelenik meg csak egyszerűen elkallódik a rendszerben. Onnan tudom ezt, hogy az eddig beírt összesen 4 hozzászólásom közül csak 1 jelent meg, az is úgy egy hónappal később hogy megírtam. Pedig azokban amiket írtam nem volt semmi reklám, sem negatív kritika, sem olyasmi amit ne lehetett volna könnyen megválaszolni. Nem a hozzáállásuk itt a probléma (pont az az amivel szerintem nincs semmi probléma !), hanem az, hogy kicsi a csapat (nekik is kevés a szabadidejük), és baromi sok az olvasó, akik kérdeznek. Roppantul bosszantó ez a jelenség, de azt mondom hogy az oldal még így is nagyon hasznos.


Nem azt tanultam ott hogy az orvostudomány rossz hanem azt, hogy amikor az egészségünkről van szó, minden mindennel összefügg, ugyanúgy ahogyan a természetben is, hiszen annak a részei vagyunk. Ezért érdemes még a betegségeknél is előnyben részesíteni a természetes gyógymódokat. Távol álljon tőlem, hogy leminősítsem a modern „nyugati” orvoslást, de úgy érzem hogy tényleg jobb meghagyni azt az olyan esetekre, amikor a természetes szerek hatását nincs idő kivárni, vagy amikor különben nagy a valószínűsége a maradandó károsodásnak. Számtalan eset bizonyítja, hogy a fölösleges vagy felelőtlen alkalmazása a modern gyógyszereknek nagy károkat okoz bennünk.


Ha valakinek mégis az a véleménye, hogy aki rosszul van az menjen orvoshoz, és gyógyításra ne adjanak tanácsokat olyanok, akik nem hivatásos orvosok — ezt még meg tudom érteni. De az antalvali oldal elsősorban, nem gyógyításról, hanem az egészségügyi problémák megelőzéséről szól, és arról hogy hogyan lehet elkerülni a káros anyagokat a kozmetikumokban és az ételekben. Szerintem ez nagyszerűvé teszi az oldalt. Különösen itt Magyarországon, ahol nagyonis le vagyunk maradva a fejlettebb országokhoz képest a betegségek megelőzésében, és egészségesebb életmódban. Ahhoz már túl civilizáltak vagyunk, hogy teljesen természet-közeli életmódunk legyen (mint egyes távoli kultúráknak még), mert akkor lenne talán legjobb az egészségünk, de ahhoz még nem vagyunk elég fejlettek hogy megelőzzük a civilizációval járó egészségi gondokat.


Azt is láttam a többi válasz között, és a szkeptikusok fórumán, hogy sokan kétségbe vonják Antal Vali és a csapata indítékait. Ha még csak egykét éve találkoztam volna először az oldallal, biztosan nekem is az lett volna az első gondolatom, hogy ez az Antal Vali bizonyos termékek eladásából akar meggazdagodni. Ami engem illet, még nincs egy éve hogy regisztráltam, és nem vagyok tanácsadó az oldalon, de már 4-5 éve csendes olvasója vagyok. Akkor ismertem meg az oldalt, amikor még pár nap alatt el lehetett olvasni rajta mindent. Mindig is az jött át, hogy itt segíteni akarnak. Az MLM-ről annyit hogy korábban valóban olyan cégek termékeit ajánlották, amelyek MLM-rendszerként működnek. Kezdetben Neways-t, majd Organic Mission-t. Ezek a termékek tényleg nagyon drágák, és az MLM-rendszer belőlem is a legnagyobb ellenszenvet váltja ki. De ha Antal Vali legjobb tudása szerint ezek válnak be leginkább, hát miért ne ajánlhatná ezeket? A most működő Bionom bolt pedig nem MLM-rendszer, hanem webáruház. A kínálat nem saját termékekből áll, és az pedig hogy kapnak-e valamennyi juttatást azt eladott holmik után, szerintem tökmindegy. Mert ha csak arról lenne szó, hogy így akarnak sok pénzhez jutni, akkor Antal Vali nem adná a nevét filléres, egyszerű, tényleg működő praktikákhoz ugyanazon az oldalon, ahol termékeket is ajánl. Most van saját biobolt, az a baj. Amikor nem volt, akkor meg azt kérték sokan, hogy legyenek ajánlott termékek is…


Tudom hogy a mai világban egyre ritkábban lehet igazi önzetlenséggel találkozni. Egyre énközpontúbbak az emberek. Én ennek tulajdonítom, hogy vannak akik egyáltalán nem képesek semmi jó szándékot tulajdonítani a másiknak. Talán a megrögzött szkeptikusok tényleg nem ismernek a világon senkit, aki igazán jóindulatú lenne. Így nem csoda hogy a saját fórumaikon is sok hozzászólás merő gonoszság. Pedig el kell ismerni, hogy sokszor csak az a sértő, ahogy kifejezik a lényeget. Én mindenesetre ismerek személyesen sok olyan embert, akik őszintén törődnek másokkal. Talán ezért nem okoz gondot hogy a jót feltételezzem.


Boccs a válaszom hosszáért. Azért sikerült ilyen hosszúra, mert rossz látni, hogy olyanokat bántanak, akik szerintem nem érdemlik. Azoknak szántam a válaszomat, akik még nem ismerik az antalvali oldalt, de azért remélem hogy a szkeptikusok is korrektnek fogják találni amit írtam.

2011. júl. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
ez a kérdés megjelent az oldalon :)
2013. jan. 4. 19:19
 20/20 anonim ***** válasza:
2014. okt. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!