Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek az antalvali...

Mi a véleményetek az antalvali.com-ról?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 14:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%
Vannak jó dolgai, de fenntartásokkal kell olvasni, mert sok írása MLM-szagú. Nagyon jól ért ahhoz, hogyan kell valamit cukorköntösben eladni. De tény, hogy ír jó dolgokat.
2011. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
43%

A felfogás, a szemlélet, az egészséges életmódhoz való hozozáállás jeles. Tényleg átfogóan lehet tanulni, hogy hogyan élj vegyszerektől mentesen, hogyan kezeld a betegségeidet természetesen módon. A lehetőségek tárháza végtelen.

Az MLM dologgal meg nem kell foglalkozni, szerencsére nem olyan típusuak az ottaniak, hogy állandóan azt hangoztatják, hogy vedd meg, különben nem gyógyulsz meg. Ezt a részt ugord át, én sem foglalkozom ezekkel a termékekkel. Egyébként, meg mindig ajánlják a piacon kapható legjobb minőségű, de árban elérhető jó dolgokat. Ezért nyitották meg a bionom áruházukat is, ami NEM MLM, hanem olyan mint mármelyik más bio webáruház, csak itt garantáltan tiszta dolgok kaphatóak.

Nekem bevált, ezért is szoktam ajánlani tiszta szívvel az oldalt.

2011. jún. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%

Én imádom! Ők nyitották fel sok mindenben a szemem, többekközt abban is, hogy az általam MLM-ben vásárolt termékek (Organic Mission) negyed annyiért megkaphatók máshol - tök ugyanaz, csak más csomagolásban. Semmi közük az MLM-hez, soha semmit nem tukmáltak rám, sőt árérték arányban mindig a legjobbat és a legolcsóbbat ajánlják. És rengeteg pénztárca barát ötlettel látják el az olvasókat.

Megtanulhatjuk az antalvali.com-on, hogy méregdrága dolgokat hogy készíthetünk el olcsón otthon (kozmetikumok, ételek, italok, stb)

Barátnőm volt Antal Valinál konzultáción, és a 20 éve meglévő ekcémája múlt el teljesen Vali útmutatásai alapján, ráadásul mellékhatásként a virágpor allergiája, és az emésztési problémái is megszűntek.

Én csak ajánlani tudom mindenkinek az antalvali.com -ot. Példásan jó tanácsadói rendszerük mindenkinek ingyen és bérmentve segít a legjobb tudása szerint.

2011. jún. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
2011. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2011. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%

Sok hasznos információt lehet találni rajta, de én fenntartásokkal kezelem a 'tanácsadók' véleményét. Általában a "szakvéleményeket" nagyban befolyásolja, hogy épp melyik MLM cég termékét akarják eladni. Vagy most épp a saját boltjukban kapható termékeket, mert ismét nem jött össze a "legtutibb, legjobb, leghatásosabb, ár-érték arányban legolcsóbb, ... ... ..." MLM termékekkel az üzlet. Nem ez az első ilyen pálfordulás antalvali életében, én már figyelem (olvasom) egy ideje. ;)

Vali és csapata abszolut nem nyitott más emberek véleményére, kivéve, ha 100%-ban megegyezik az ő véleményükkel. Ellenkező esetben véd- és dac-szövetséget alkotva ugranak neki annak a kommentelőnek, aki más véleményen van. Ha egyáltalán megjelentetik a hozzászólását. Ja és attól sem riadnak vissza, hogy átírjanak, módosítsanak egy hozzászólást. Saját tapasztalat. :(

S ami engem a legjobban zavar, az az, hogy mindennemű alázat hiányzik antalvaliból. Pedig az szükséges, bármibe is kezd bele az ember! Én ahhoz az orvoshoz sem megyek vissza, aki pocskondiázza nekem azt, akinél előtte voltam. Lehet róla bármilyen véleménye, de tartsa meg magának, hiszen ő a kollégája. Arra meg különösen nem vagyok nyitott, amikor antalvali és csapata teliszájjal szidnak orvosokat, ... ... ... (még ha bizonyos esetekben igazuk is van). Én is inkább a holisztikus gyógymódokat részesítem előnyben a saját életemben, de soha senkinek nem tudnám azt mondani, hogy ez az egyetlen és üdvözítő út. Mert lehet, hogy neki más., nem?

2011. júl. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%

Sajnos már én is tapasztaltam, hogy sok kérdés, hozzászólás nem jelenik meg, vagy pedig nem az a szöveg köszön vissza a nevem alatt, amit én írtam. És itt nem a helyesírási hibák kijavítására gondolok, mert arra azért mindig odafigyelek!

Elég kiábrándító, mikor az ember várja a választ, de a kérdése sem jelenik meg sehol! :-( És akkor jönnek a szokásos fals dumával, hogy ők ezt szabadidejükben csinálják és idő kell még megjelenik valami, bla-bla-bla...

Csak furi, hogy ha beküldesz 10-15 hozzászólást és az utolsó 3 megjelenik, hogy az előzőeknek még mennyi idő kell???

2011. júl. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%
Életem egyik legrosszabb időszaka volt amikor az ott istenített candida diétát csináltam. Szerencsére sikerült visszatalálnom a realitásba (+ az egészséghez).
2011. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%

06-30 18:57


Pff, valaki nagyon hirdeti az igét az összes ilyen topikban...

2011. júl. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Árulnak kétes szúnyogriasztó karkötőt és naná, hogy nem válaszolnak, ha kérdezel róla, sőt a kérdést sem jelenítik meg!


[link]


[link]

2011. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!