Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az antalvali...

Mi a véleményetek az antalvali.com honlapról?

Figyelt kérdés
És mi a véleményetek a témáiról? Tényleg ekkora gáz van a szépségiparban?
2010. szept. 4. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Ő is csak a saját termékét próbálja eladni.Ugyan az mint az orvoslás:az orvosok nem hisznek az akupunktúrának,és ugyan ez fordítva.Nekem ez a véleményem.
2010. szept. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de én még nem láttam, hogy ő is árulná a saját termékeit. Ha árulná, akkor miért segít abban, hogy hogyan készítsen az ember otthon maga-magának különböző kozmetikumokat???
2010. szept. 5. 10:15
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon sok butaságot is ír, de tagadhatatlanul vannak jó gondolatai is.

Kár, hogy mindenhez akar érteni, az meg - szerény véleményem szerint - nem lehetséges.

2010. szept. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
29%

NAGYON jó az oldal!!! mindenkinek ajánlom ! :)

a bio dolgok nagyon egészségesek,nincs mellékhatásuk, ellenben a mesterséges adalékokkal, tehát olvasgasd csak :)

2010. nov. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Bár nekem kicsit gyanús az oldal, pl miért pont .com -domainnel regisztrálták? A hozzászólásokban miért nincs 1 db nyelvtani hiba se? szóval itt kell lennie valaminek a háttérben.
2011. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

Nekem nagyon tetszik az oldal.

Akit nem érdekel a téma, az ne olvassa.

Helyesírási hibák talán azért nincsenek, mert értelmes emberek szólnak hozzá (nem úgy,mint itt néha)

Sok-sok igazság van a dolgokban,amikről ír, de persze nem ő találta fel a spanyolviaszt, ezeket a dolgok régóta tudhatók...

Saját termékeket nem árul, csak biztonságosnak minősít árukat.

2011. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
56%

helyesírási hibák azért nincsenek mert minden kommentben kijavítják a bennük találhatóakat. sajnos az emberek azt nem értik meg, hogy mindenki magáért felelős, senkinek nem lenne joga beleszólni más táplálkozási szokásaiba, kozmetikumai összetevőibe, semmibe. mert engem se érdekel ha vki nem „bio”-t használ, és furcsa érzés amikor rám furán néznek mert nem vásárolok „normális” kencéket. valószínűleg mindenki a legjobbat szeretné saját magának, másoknak meg nem kéne megjátszani, hogy annyira aggónak mert „a hülye mindent bevesz, majd jól megjárja ha azt csinálja amit itt-ott olvasott, és nem azt amit „kellene”, kit izgat, csak azt várjuk, hogy majd megbukjon és milyen édes is a káröröm, nemde? nem, nem, persze, hogy nem. én se szeretek orvoshoz járni, de ez belém ivódott, a szüleim nem is tudnak semmit a bio táplálkozásról meg az egészséges életmódról, mégse szedtünk sose feleslegesen gyógyszert.

az a lényeg, hogy vannak emberek akik érzék, hogy mi a jobb nekik. és nem árt ha van egy (szak?)ember aki próbálja egy helyre gyűjteni a segítő információkat, az pedig már mindenkinek a saját dolga, hogy ebből kiválogassa ami számára megvalósítható és hiteles tanács. persze utánaguglizni sem árt, ha nem vagy biztos benne.

ja, és a legfontosabb talán az lenne, ha többen alkalmaznák a középút elvét:)

mivel látom, hogy te nem veted meg teljesen az oldalt, azt ajánlom, hogy nyugodtan olvasd ha szeretnéd és úgy érzed, hogy őszintén próbálnak segíteni. de az a legjobb (legalábbis én úgy szoktam), hogy célirányosan megyek fel és úgy próbálok adatokat gyűjteni. például most intenzíven szeretnék tanulni a nyáron (jövőre érettségi:)) és ezzel kapcsolatban olvasgattam kommenteket. azthiszem a mogyoró, dió rágcsálástól és a zöld teától nem lesz komoly bajom;D

17/L

2011. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%

Én imádom! Ők nyitották fel sok mindenben a szemem, többekközt abban is, hogy az általam MLM-ben vásárolt termékek (Organic Mission) negyed annyiért megkaphatók máshol - tök ugyanaz, csak más csomagolásban. Semmi közük az MLM-hez, soha semmit nem tukmáltak rám, sőt árérték arányban mindig a legjobbat és a legolcsóbbat ajánlják. És rengeteg pénztárca barát ötlettel látják el az olvasókat.

Megtanulhatjuk az antalvali.com-on, hogy méregdrága dolgokat hogy készíthetünk el olcsón otthon (kozmetikumok, ételek, italok, stb)

Barátnőm volt Antal Valinál konzultáción, és a 20 éve meglévő ekcémája múlt el teljesen Vali útmutatásai alapján, ráadásul mellékhatásként a virágpor allergiája, és az emésztési problémái is megszűntek.

Én csak ajánlani tudom mindenkinek az antalvali.com -ot. Példásan jó tanácsadói rendszerük mindenkinek ingyen és bérmentve segít a legjobb tudása szerint.

2011. júl. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 hamyka2 válasza:

Szép jóó estét kívánok mindenkinek :)


Mielőtt elmondanám én is a véleményemet az Antalvaliról illetve a bionom boltról elárulom hogy nem dolgozom nekik, nem szállítok nekik semmilyen terméket, én magam sem vagyok forgalmazó :D


Íme a véleményem:


Mint tudjuk a konkurencia igen nagy, azt mindenki tudja hogy aki Bio cucot árul vagy köze van hozzá tuti hogy drágán akarja az emberekre sozzni, ez pont olyan mint az árú bemutatosok amik voltak itt ahol én lakom, hogy elakarnak adni mindent, Antalvaliék annyiból másabbak hogy ilyet nem csínálnak bár ki tudja....


Ismerem a Bionom boltot, de könyörgöm, ki tudja megvenni azokat a termékeket?? pláne aki 27 ezerből él meg 50 ezer ft-ból?? az pusztuljon el vagy mi??


Én személy azt is röhelyesnek tartom hogy a kerámiát brutális áron akarják eladni, nehogy már egy csomag kerámia kerüljön 1500-2000 ft-ba vagy mennyíbe kerűl, persze majd jönnek ide ( gondolom én) az Antalvalisok hogy az ő termékük a legjobb, na persze, anno a gyógyszerekről is azt mondták hogy o hát nagyon fasza meg stb stb, de mára mindenki tudja hogy a gyógyszeripar sem a legjobb megoldás....


remélem az Antalvali nem lesz olyan mint a Beck Reisen hogy drágábban add el mindent, ráadásul teljesen használhatatlan vackok, remélem nem lesznek ilyenek!!!


Láttam az Antalvalin hogy szervez kírándulásokat, nah nem mondom azt hogy nem jo, de könyörgöm kinek van arra pénze hogy százezer ft-ot rászánjon?? könyörgöm!!! Az ÍSTENÉT NEKI: ÖRÜLNEK AZ EMBEREK HA ÉLNEK NEM HOGY MÉG BIO CUCCOT MEG LOPIKULÁT MEGVEGYEN!!!


HARC FOLYIK A MEGÉLHETÉSÉRT!!! KOMOLYAN MONDOM!!!


Na persze nem mondom azt hogy teljesen szar a bio mert azért jó dolog de a mai emberek nem tudnak rá áldozzni, mert szarrá van verve az egész rohadt ország!!


Én 26 éves leszek és van állásom?? persze hogy nincs!! de az árakat meg emelik.....


Eléggé vegyes érzelmeim vannak Antalival kapcsolatosan, írta itt valaki hogy kozmetikus a nő, erre én is rájöttem ill sejtettem hogy hasonló a foglalkozása ha már ilyenbe ütöte bele az orrát :D


1 biztos: Antalvalinak sok lesz a pereskedése sok-sok céggel :D :D


Mai embereknek erre van pénzre (köztük nekem is):


olcson kenyeret venni stb...


Ja és akkor néztem hatalmasat mikor elkezdték szídni a BL55 lisztől kezdve a étolajon keresztűl mindent... nah ez szíven ütöt és nem is néztem fel sokáig az oldalra...


A mai vílágban őrült nehéz érvényesülni az tuti.....


Nem csodálkozok azon sem hogy drágán adja a termékeit, valamiből ki kell fizetni a jutalékokat ( már ha tényleg MLM rendszerben adják el, mert valaki írta hogy ebben is benne van Antalvali nem tudom ebből mi ígaz)


És ha tényleg kozmetikus akkor drágán is fogja adni a termékeit, csak az a baj hogy senki sem fogja megvenni, mert az emberek csórók, inkább megveszi a bolti szart és azzal moss....


És ez a Bio dolog eléggé sakk-matt, én majd szappant szeretnék csínálni ha tényleg megéri, csak hát na nem vagyok kozmetikus...

2012. nov. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Horváth T Krisztián válasza:
SZEKTA! Az AntalVali.Com teljes mértékben úgy működik, mintha szekta lenne!
2014. okt. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!