Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az antalvali...

Mi a véleményetek az antalvali.com honlapról?

Figyelt kérdés
És mi a véleményetek a témáiról? Tényleg ekkora gáz van a szépségiparban?
2010. szept. 4. 10:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom hogy, az ember ne figyeljen oda az egészségére,mert figyeljen oda igen is. Egyen több zöldséget, gyümölcsöt kevesebb chipszet,kólát mozogjon egy kicsit többet,kezdjen el sportolni.


Natur kozmetikumokat használok én is amik megtalálhatók a dm,rossmann,müllerbe-be.

De csak azért mert az egyik összetevője,nem tetszik az Antal Valinak,csak azért nem fogom megvenni az ők horror áron árult dolgait.


Azért nem kell átesni a ló túloldalára. Az elején én is olvasgattam őket,de most már teljesen fanatizálódtak.


Olvastam hogy az egyik nőnek majd nem a családi békéje,ment rá a dologra amikor a férje megtudta hogy, az utolsó pénzüket is Antalvaliról rendelt cuccokra költi.

Azért szerintem ez már nem teljesen normális.



Van olyan hogy "Méregtelenítést",de nem abban az értelembe amit alatt ezt értik


[link]


[link]

2014. okt. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!