Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Épp gyantáztam amikor az...

Épp gyantáztam amikor az egyik lehúzásnál sokkkal jobban fájt, mint a többinél, és keletkezett egy véraláfutás. , hogy tüntessem el?

Figyelt kérdés

Kérlek gyorsan válaszoljatok,hogy mivel kenjem,nem marad ott örökre??Minnél hamarabb kezelem annál jobb,szóval szerintetek kenjem valamilyen krémmel,vagy mit kezdjek vele??

14/l


2011. jún. 29. 23:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Bekentem egy kis körömvirág krémmel,de nem hiszem,hogy sokat segít :(( Ugye nem marad ott örökre??! :(
2011. jún. 29. 23:53
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha véraláfutás, az elmúlik.

És mondd, hol gyantáztad? :D

2011. jún. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
.. -.- inkább nem osztom meg ha nem baj :DD biztos,hogy elmúlik?
2011. jún. 30. 00:17
 4/6 anonim ***** válasza:
biztos, hogy elmúlik. kicsit pang a vér a bőröd alatt, majd szép lassan felszívódik. legközelebb feszítsd ki, fixáld jobban a bőrt, mielőtt lehúzod a csíkot. "ott" ezt sajnos nagyon nehéz, kb. lehetetlen egyedül megoldani...
2011. jún. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha pár napon belül nem múlik, mutasd meg orvosnak.
2011. jún. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget :))
2011. jún. 30. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!