Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leepilaltam a honaljam, es 1...

Leepilaltam a honaljam, es 1 helyen keletkezett masnapra 1 veralafutas. Elmulik?

Figyelt kérdés
Most epilaltam eloszor, eddig borotvaltam igy elegge megerosodott a szor. Emellett nagyon fajt amikor szedtem, es utana verzett is. Ez termeszetes? Tobbszori epilalas utan is ennyire fog fajni? A veralafutas elmulik? 15/L
2011. márc. 30. 16:49
 1/3 anonim válasza:

Borotválás után mindig sokkal jobban fáj az epilálás.

Ha rendszeresen csinálod, egy idő után már nem fog annyira fájni, de ez sok mindentől függ (fáradt vagy, megvan, meg fog jönni vagy most volt meg).

Szerintem amíg a böröd nem szokik hozzá, járj el kozmetikushoz gyantáztatni. Az is fáj,de azon gyorsan, hirtelen túlleszel. A véraláfutás is el fog múlni.

2011. márc. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem biztosan:) de azért fertőtlenítsd le, ha van alkoholod:)

jobbulást:)

remélem segítettem:)

2011. márc. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi mindkettotoknek...(:
2011. márc. 31. 21:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!