Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leepiláltam magam odalent...

Leepiláltam magam odalent tegnap délután, és nagyon csúnyán néz ki, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom, sok hasonló kérdés volt már, megnéztem én is párat..de azok annyiban különböztek, hogy 1.vagy kentek/szórtak rá valamit, 2.vagy csak piros volt sokáig.

Én nem tettem rá utána semmit, csak vízzel leöblítettem, mert kicsit vérzett, utána pedig meztelenül járkáltam pár órát.Tegnap egész nap piros volt, de ma már megjelentek a kis fehér, pattanásszerű képződmények is..az előbb bekentem Bepanthennel, ez segít? Vagy mit csináljak?


2010. jún. 30. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

vagy ha van akkor a neugranormon is jó rá, de ne aggódj, 1-2 nap és elmúlik, telibe epiláltad?

am nekem ez csak az első alkalomnál volt, utána már nem:)

2010. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az ajkakat már nem epiláltam le, addigra halálra untam magam. (Amúgy közben nem fájt, inkább unalmas volt pepecselni vele.) Remélem, hogy elmúlik hamarosan, különben nem igazán lenne értelme..mire elmúlik, visszanő minden. : D
2010. jún. 30. 15:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Kend be körömvirágkrémmel!
2010. jún. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!