Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aktív szex után történik,...

Aktív szex után történik, mitől lehet ez? FONTOS

Figyelt kérdés

mondjuk a körülmények okán nem élek nemi életet egy ideig ..aztán úgy alakul pár hét hónap elteltével h mégis .


Azt vettem észre hogy a múltkori intenzív együttlétemkor véreztem utána ..és voltak ezzel kapcsolatos gondjaim .:( A partnerem nem volt durva, sőt, csak órákon keresztül csináltuk hosszas-nekem kihagyás után ..


Ez lehet a gond? Nálatok volt már ilyen, lányok ?


Én meg vagyok ijedve mert szeretem a szexet nagyon és nem akarom azt érezni h testem esetleg bekorlátoz :(


Mitől lehet ?

Gyulladás?

v a sok kimaradt idő..?

Esetleg mégis a testem korlátai ? :S


(Kérem hogy csak az írjon aki érdemben kulturáltan hozzá tud szólni.)


Köszönöm.


2011. jún. 26. 01:28
 1/3 anonim ***** válasza:
talán el kellene menned egy dokihoz. a vérzést komolyan kell venni, mert nagyon sok oka lehet.
2011. jún. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szintén az orvost javaslom.

A vérzést nem a hosszas kihagyás vagy a sokáig tartó szex okozta, egyáltalán nem természetes. Okozhatja pl. egy pici méhszájseb, ijesztgetés nélkül írom.

Majd a nőgyógyász megmondja, mitől véreztél, és mi volt az oka, de tőle akarj választ, ne itt. Egy fél órát megér az egészséged, és hogy megnyugodj.

Szerintem.

2011. jún. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam (!) a szex utáni vérzés = méhszájseb
2011. jún. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!