Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van okom aggódni, lányok?

Van okom aggódni, lányok?

Figyelt kérdés
4 évig a párommal megszakítással szeretkeztünk.Nem estem teherbe(persze nem is akartam),most gyógyszert szedek.Felmerült bennem a kérdés,ha majd babát szeretnénk akkor összejön majd?Csak hogy 4 évig nem "csúszott"be...Ti mit gondoltok?
2011. jún. 23. 11:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
és mit csináljak?hová menjek?mindjárt a sírógörcs kerülget....:(((
2011. jún. 23. 13:25
 12/15 anonim ***** válasza:
De írtad hogy gyógyszert szedsz.Nem fogamzásgátlót?Most hova akarnál menni?
2011. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Figyu ez elég necces. Nem mondom, hogy nem lehet gyereked, de biztos nem vagy az a könnyen teherbe eső fajta. Aztán persze lehet, hogy nem nálad van a baj.

Viszont azt határozottan javasolom, csak jó szándékból, hogy ne szedj fogamzásgátlót! Azt írod, hogy két év múlva gyereket szeretnél.

Ha amúgy is a nehezen teherbe esők közé tartozol, a fogamzásgátlóval csak rontasz a helyzeten. Gyakorlatilag mesterségesen leállíttatod a peteérést. Sok nőnél a fog. gátló abbahagyása után nem indul be, mert hozzá szokik a szervezet a kívűlről érkező műhormonoknak. Gondolom nem szeretnél a gyógyszertől meddő lenni, szóval azt gondolom, ha eddig megszakítással védekeztetek négy éven keresztül, és nem estél teherbe, ne kezdj el gyógyszert szedni, ha pár év múlva gyereket szeretnél.

2011. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Megpróbálom a reggeli testhőmérséklet mérést.Sztem ha ott van peteérésem akk nincs gond.Csak mázli a 4 év alatt!:)Mondjuk vigyáztunk is...
2011. jún. 23. 14:58
 15/15 anonim ***** válasza:
A peteérés nem minden. Attól még lehet, hogy pl nem átjárhatóak a petevezetékek vagy nem tud megtapadni a baba stb. Millió oka lehet.
2011. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!