Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van okom aggódni, lányok?

Van okom aggódni, lányok?

Figyelt kérdés
4 évig a párommal megszakítással szeretkeztünk.Nem estem teherbe(persze nem is akartam),most gyógyszert szedek.Felmerült bennem a kérdés,ha majd babát szeretnénk akkor összejön majd?Csak hogy 4 évig nem "csúszott"be...Ti mit gondoltok?
2011. jún. 23. 11:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát igen, azért ez így elég necces. Jogos a feltételezés.

Szerintem is lehet valami probléma.

2011. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
fejezd be kb 1 hónapig a gyógyszer szedését és utánna próbálkozzatok a gyereknemzéssel ;)
2011. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
És mi a helyzet az óvszerrel?
2011. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem védekezés probléma van itt!azt megoldjuk...hanem aggódjak hogy meddő vagyok e???erre nincs valami teszt vagy valami?mert ha szeretnénk majd gyereket 2 év múlva és nem jön össze....akkor abba belehalnék?!;((
2011. jún. 23. 12:08
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, olyan jó lenne az ilyet előre tudni... sokan évekig védekeznek feleslegesen.
2011. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha nem akartok most gyereket akkor nem fogják elvégezni ezeket a vizsgálatokat mert több 100 oka lehet annak ha egy nő nem esik teherbe.

Szerintem nehezebben fogsz teherbe esni. Nagyon gyanús ez a 4 év.

2011. jún. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Úúúristnn!! Négy évig nem védekeztetek és nem lettél terhes?? o.O Akkor nem akarlak ijesztgetni, de sztem valamelyikőtöknél nincs rendben valami!!
2011. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is írhattam vona.Mi is 4 évig megszakításosan védekeztünk,párszor nem védekeztünk,és én sem lettem még terhes.Most szedek én is gyógyszert(1hónapja).Bennem is felmerüt már hogy mian ha nem lehet babaám,vagy nehezebben esem teherbe.Hát én sem élném túl....

24/L

2011. jún. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
...Ja ha nem lehetne babám,lehet kezdenék magamal valamit.Utolsó voltam.
2011. jún. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ha nem megy beléd a sperma, csak az előváladék akkor szerintem szerencséd is lehetett a 4 év alatt
2011. jún. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!