Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap kellene, hogy megjöjjön...

Holnap kellene, hogy megjöjjön, és már egy hete, legalábbis 5 napja kellene, hogy fájjon a cicim, de semmi. Nem hiszem h terhes lennék, mivel egy hónapja rendesen megjött. Miért nem fáj? Valami gond lehet?

Figyelt kérdés
Legutóbb asszem február elején voltam fiúval, de rendesen megjött mindig. Miért lehet ez? Terhes ugye nem vagyok?! Vagy lehetséges h megjöjjön és az x-edik hónapnál marad abba a menstruálás terhesség alatt?
2009. márc. 23. 16:04
 1/2 anonim válasza:
elvileg lehetséges,h terhes vagy és közben megjött. De szerintem nem vagy az! Biztonság kedvéért vegyél egy tesztet.
2009. márc. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is igy voltam,nem akart megjönni,nagyon féltem,hogy terhes vagyok.Nekem is mar mindig előtte fájnak a cicijeim,de nem fájtak.Aztan egyszercsak arra keltem fel éjjel,hogy megjött.1,5 hét után...Nyugi,nem vagy terhes.Várj még egy picit és ha nem jön meg,akkor menyj el dokihoz,lehet csak fel vagy fázva.
2009. márc. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!