Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért történik ez velem?...

Miért történik ez velem? Talán beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám,hogy csütörtökön elkezdtem barnázni, aztán pénteken este együtt voltunk a barátommal és akkor utána még jobban és úgy vettem észre,hogy kicsit véres is volt nem csak sima barna. És olyan érzésem van mintha meg lenne a menstruációm. Ezzel talán még nem is lenne baj, csak még van a gyógyszeremből 9szem. Másfél éve szedem egyhuzamban, 2 hónapja volt olyan,hogy egyszerre vettem be kettőt és akkor jött meg hamarabb, de a következő hónapban minden rendben zajlott. Szóval ez sem tartom még lehetőségnek. Szeretném megosztani,hogy milyen problémáim vannak talán ez is ok lehet. Az elmúlt két hétben eléggé stresszes voltam nagyon sokat veszekedtünk a barátommal és barnázás előtti napon pedig vki beakart jönni a lakásunkba amikor itthon voltam és attól is nagyon megijedtem. Pont most lett ínhüvelygyulladásom is. Fürödtünk hétfőn a Balatonban is. Annyira nem tudom,hogy mitől van ez, de nagyon meg vagyok ijedve!
2011. jún. 18. 15:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!