Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentálisan beteg vagyok, mi...

Mentálisan beteg vagyok, mi történik velem?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra már nem tudtam élvezni az életet. Szinte mindent ki próbáltam, sok mindent átéltem rengeteg dolgot és most ott vagyok, hogy felborult bennem a jó és rossz. Nem találom a helyem a világban. Ellenségeimben barátot keresek barátaimban ellenséget, régen sokat ettem most alig birok valamit lenyomni a torkomon, rémálmaim vannak gyakran tévképzeteim vannak és már teljesen magam alatt vagyok. Nem hiszek senkinek, paranoiás vagyok. Jó érzés szomorúnak lenni mintha ez tenne boldoggá. Természetellenesen fáradt vagyok szinte mindig. Úgy érzem az elmém darabokra hullik és én csak itt várok és nézem magatehetetlenül. Segítsetek kérlek:(
2010. jan. 21. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok semmi pszichológus vagy egyéb pszichoizé, de biztos vagy benne, hogy beteg vagy? Mert nekem úgy tűnik csak nagyon ki vagy fáradva :) Ha tudsz, próbálj meg kivenni egy kis szabit, járkálj el a barátaiddal, aludj sokat, és csináld a semmit :D Hátha új energiát gyűjtesz.
2010. jan. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rosszul vagyok attól, hogy minden nap ugyan azt csinálom. Érzem, hogy elvesztem a teljes kontrollt a testem fölül. Nem tudom, hogy beteg vagyok vagy sem. Igazából egyre félelmetesebb amiket érzek már szintre rettegek önmagam érzésitől.
2010. jan. 21. 18:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább kimerült vagy ,de nagyon!Elkéne egy kicsit vonulni nyugiba és átgondolni a dolgaidat az életben és pihenni egy nagyot!!
2010. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sportolj/edz valamit rendszeresen, az tuti helyre rak.
2010. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem eddig nagyon pörögtél, azt hitted menni fog a végtelenségig, Amit írtál kiégtél. Túl sokat éltél, szinte leélted az életed jelentős részének eseményeit, szórakozásait, munkádban is gondolom mindig a maximumra törekedtél. Azért jött, hogy egyik napról a másikra már üres lett az életed. Fel kell építened újra az életed, de visszafogottabb vehemenciával, hogy minden napra jusson a boldogságból, szórakozásból, munkából, élményekből. Ha nem boldogulsz menj el el pszichológushoz.
2010. jan. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pánikbtegség/depresszió .Irány a megfelelő személy (értsd:pszichiáter)
2010. jan. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Depreszios vagy keres dokit!!!, sportolj, gyógyteák, vitaminokat is szedj de figyelj az étkezésre is. Ne hagyd el magad még ha nehéz is mozdulj ki. Saját példámból tudom hogy mikor depis voltam kirugtak hónapokig alig mozdultam ki és kialakult egy rossz érzés ami miatt a szemetet is nehezen vittem le a kukáig. Fordulj dokihoz ne kerülj rosszabb állapotba.
2010. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.

-A pihenés sosem rossz ötlet az tuti.

Amúgy a pánikbetegség nem erről szól-nekem volt.

2010. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ebből az egészből mi igaz? Szerintem reménytelen, öld meg magad. Elmebetegekre nincs senkinek se szüksége. Sok sikert :)
2010. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!