Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az lehetséges, hogy valakinek...

Az lehetséges, hogy valakinek úgy jön meg, hogy semmi melle, semmi szőre?

Figyelt kérdés
Nem velem van ez a helyzet, pont hogy én ennek az ellentéte vagyok (11/L) Csak úgy kérdezem.
2011. jún. 10. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A menstruáció nem azon múlik, hogy megnőtt-e a melled, vagy h szőrös vagy-e.
2011. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, én is pont így jártam, szintén 11 éves voltam!
2011. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem még nem jött meg, csak kérdezem, mert elméletileg ahhoz hogy megjöjjön ott kell hogy legyen szőr, mert az mutatja hogy elkezdett érni...vagy hogy mondjam. de nekem sok van, meg mondjuk a hónomalja alatt is.
2011. jún. 10. 13:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a nemi érés egyik első jele, hogy szőrösödik a punci.
2011. jún. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

más kicsit a nemi érés és más az ivarérettség,a nemzőképesség.A nemiérés ha nő a cici,a szőr,külsődleges nemi jellegek megjelenek,a cici akár már 7-8 évesen is nőhet,a szőr az 10 évesen szokott az fejlettebbeknél.De vannak későn érők,akik akár csak középiskolában kezdenek mellesedni,de azért a szőrzet náluk is 8.-ba biztos megjelenik.


De egy lapos,csupasz kislánynak is simán lehet mensije,simán lehet ettől még nemzőképes.Nálunk is volt olyan csaj,aki magas is volt,cici is volt,szőr is,aztán elég későn csak 8. végén lett mensije,míg aki kisebb nővésű volt,bár azért cici már ott is volt,már 10,5 évesen menstruált.


Szóval a fizikai kinézett,érettség nem minden esetben mutatja a valóságot,attól hogy valaki fizikailag érettnek tűnik lehet még nem ivarérett.


De a mensinek legkésőbb 16 éves korra meg kell jönnie,ha nem akkor kell orvoshoz menni.

2011. jún. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem a szőrtől és a cicitől függ hogy van mensid vagy nincs.Az csak a külső fejlettséget mutatja.De persze többnyire azért akik tök lapos,meg csupasz szó szerint ott ritkább hogy 11 évesen mensije legyen,de előforfordulhat.


Gondolj arra hogy a mell zsír rétegből is áll,hány duci csaj van,aki fiatalon mellesedik,de a mensi még is a többihez képes később jön meg.

2011. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!