Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj az, ha valakinek kisebb...

Baj az, ha valakinek kisebb az átlagosnál a melle?

Figyelt kérdés

Kicsi a mellem (a derekamnál kb 2 cm-rel nagyobb). Mindenki a környezetemben normálisnak számít. Az A kosár is nagy rá tovább nem is részletezem. Mindig ez a gond szem előtt lebeg még így 19 évesen is. Nagyon kevés az önbizalmam. Van egy osztálytársam, aki viszont a másik véglet és hátproblémái vannak. Jó a sportteljesítményem (gyors futó vagyok és bemelegítés nélkül lenyomok simán 40-50 fekvőtámaszt valamint amatőr falmászó vagyok).

Lejárok kondizni kb 1 éve mellre gyúrok és még akkor is csak akkorák amekkorák. Azt olvastam több helyen, hogy a mellre való kondizás növeli azok méretét (a mell alatti izmok méretét és ezzel teltebbnek látszanak).

Csak én szenvedek a kis mellűség végett, vagy vannak mások is?


2011. szept. 18. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem gyúrnék mellre... nézd már meg azokat a nőket,akik gyúrnak... Szerintem egyszerűen fogadd el,így,ahogy van. Nem 1 ismerősöm van aki kis mellel él. És boldog emberek! Te is légy az!
2011. szept. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Egy kis mellű lány is lehet nagyon szép, de egy izmos lány nem.
2011. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem baj ez, ne izgulj. Vannak férfiak, akik kifejezetten szeretik a kis mellett, csak a médiában nem az a trendi. És élvezd ki, hogy könnyedén tudsz sportolni. Attól még ugyanolyan nő vagy, mint a nagymellűek! Az osztálytársadat meg küldd el hozzám, hogy rendberakjam a hátát, mert én gyógymasszőr vagyok, és ehhez értek. :-) (Ezért azt is tudom, hogy a gyúrással csak az izmokat lehet fejleszteni, az emlő pedig, vagyis a mell zsírszövetből és mirigyes állományból áll, úgyhogy gyúrástól szebb melled biztosan nem lesz.)
2011. szept. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Izé, mellet, egy t. (Előző)
2011. szept. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem baj ha kicsi a melled ,de annál érzékibb, a sportolástól meg nem lesz nagyobb! Azt mondják,hogy a kis mellű nőknek több tejük van mint a nagyoknak , a nejemnek is kicsi formás és érzéki mikor babánk volt 6 hónapig nem kellett rápótolni elég volt a babának !!! Ne szomorkodj ! nem vagy kisebb értékű mint a nagy mellű nők!!!
2011. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

fogadok, hogy nagyon sovány vagy - hízz egy kicsi zsírt magadra ;) és csináld tovább a mellizomgyakorlatokat, a melled nőni NEM fog tőle, de ha egy fejlett mellizom kiemeli őket, akkor nagyobbnak fognak tűnni


és bemelegítés nélkül nem kéne sportolni

2011. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a fiú nagyrésze nem tudna 50fekvőt megcsinálni ,szóval legyél büszke magadra! Sajnos edzéssel nem lehet nőies mellet növelni mert az zsír és nem izom.Ha nagyon zavar és ezért nem ismerkedsz akkor gyűjts szilikonra, de ha így is találsz párt akkor minek?
2011. szept. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nincs nagy mellem, de a tiednél azért kicsit nagyobb van. (A kosár) Amíg plusz kilók voltak rajtam nagyobbak voltak jóval, de rettentően zavartak is. A pasiknak bejött, de nekem nem. -.-" Lefogytam, a mellem is újra a régi és én ennek rettentően örülök. Tök jó, h fel tudok venni melltartó nélkül is felsőket és nem azon aggódom, h hogyan leng ki benne a mellem. XD Amúgy izmosnak és edzettnek lenni jó. Én is ezért dolgozom most. :) Nem minden pasinak jön be, de nem tetszhet az ember mindenkinek. Szóval a lényeg, h én örülök, h nem nagy a mellem. :D

27/L

2011. szept. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanolyan cipőben járok, mint Te. A létező legkisebb melltartó A70-es nagy rám. Így nincs is melltartóm. Hála Istennek! Engem csak tinikoromban zavart egy kicsit, főleg azért, mert a nekem tetsző ruhákat nem tudtam hordani, ugyanis oda modellalkat kellett. Aztán rájöttem, hogy nem ez a lényeg. Rátaláltam olyan szabású ruhákra, amik kicsi mellűeknek is előnyösek és még tetszenek is. Én a lábaimmal hódítottam. Alig mellel is voltak "macsó" tipusú pasijaim, és mindig tetszettem valakinek. Sőt a férjem mondta is, hogy imádja bennem a kis melleimet, mindig is tartott a nagy mellű nőktől valamiért.

Mikor szoptattam nagyobb volt, de nem sírom vissza azt az időt. Megtapasztaltam, milyen amikor igazán van mellem, és azóta teljesen elégedett vagyok a kicsivel. Nem kellene más. Most gyerekvállalás után, 42 évesen olyan melleim vannak, hogy nem lógnak, nyugodtan járhatok melltartó nélkül (mivel nincs is), és semmi szégyellnivalóm nincs ezzel kapcsolatban.

Ehhez viszont tényleg az kellett, hogy teljesen elfogadjam így magam, ne azt nézzem, hogy másnak és a teljes társadalomnak megfeleljek ebben is.

2011. szept. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az enyém kb úgy nézhet ki mint a tied. És én 24 vagyok. Nem használok melltartót, mert a legkisebb is nagy. Ez van. Emellett sosem voltam még pár nélkül. Ne aggódj.
2011. szept. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!