Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok,és nagyon...

14 éves vagyok,és nagyon picik a melleim. Van még valakinek ilyen pici melle, ennyi idősen?

Figyelt kérdés
Alig van valami domborulat,alig emelkedtek ki. Tudom,még nőhet,de akkor is kicsit félek. Mivan ha ekkorák maradnak? Van olyan nő egyáltalán,akinek egyáltalán nem nő melle?
2009. febr. 1. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szia! nekem 18 évesen is kicsi a mellem, 75 B-s. Majd idővel megnő! Ne aggódj!
2009. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

14 évesen még nekem is alig voltak melleim, pedig már 12 évesen menstruáltam, mégsem mutattam nagy fizikai fejlődéseket, kivéve csipőtájilag. Viszont most, 16 évesen megnőttek a melleim, 80-as a mellbőségem, B-kosaras a melltartóm, pedig nagyon vékony vagyok és akacsony is emellé. Mégis kitűnnek és szép formásak is :)

Úgyhogy ne aggódj.

Vannak kismellű nők, de neked még rengeteg időd van arra, hogy beinduljanak, elvégre csak 14 vagy :)

2009. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2009. febr. 1. 14:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 vagyok és nekem sincs semmi mellem. Épphogy van valami dudor de reménykedek benne, hogy megnől.
2009. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok, mint az 1. válaszoló. Nem nagyok, 75B.. Szeretnék nagyobbat, de nem hiszem, h már nőni fog nekem.. bár kitudja.. :) 18éves vagyok..:P
2009. febr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor egycipőben járunk. én úgyszintén 14 vok és kicsik a melleim, és nem aggódom különösféleképpen miatta, szerintem te se tedd.
2009. febr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem nincsennek különösebben bajaim a melleimmel...A suliban először nekem volt a legnagyobb:)

De asszem tudok egy jó módszert.

Kezdj el ezdeni, s emellett táplálkozz rendesen, kiegyensúlyozottan. minden héten legalább (és max is) 3-szor sportolj.

majd ha ezt sokáig csináltad, szedj fel vagy 1 kilót. Az egyből a ciciden fog megmutatkozni:)

2009. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy sem a mellet nézi a legtöbb pasi, hanem a feneket...legalábbis én ezt hallottam valahonnan;P
2010. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!