Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fájhatnak a melleim?

Miért fájhatnak a melleim?

Figyelt kérdés
Pár órája amikor lefeküdtem az ágyamra fájtak a melleim. Akárhogyan fordultam csak fájtak. (11 éves vagyok, csak azért írom mert mindenhol megkérdezik)Ez miért lehet?
2011. nov. 10. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:

11 éves korban növésben van az egész szervezeted. Ilyenkor nemcsak a mellek, hanem a láb, hát is szokott fájni.

Lassan azt fogod észrevenni, hogy tested kezd formálódni. Melleid meg nőnek, megnyúlsz. Ez természetes dolog.

Ennyi idősen nekem is fájt, meg másoknak is.

2011. nov. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Bár én úgy tudtam a menstruációnál kezdek megnyúlni.
2011. nov. 10. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogy! Jóval előtte elkezdődik a fejlődés. Lehet, hogy érdemes lenne olyan irodalmat elolvasnod ami ehhez kapcsolódik!
2011. nov. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen lehet. Keresek valamit ami a mellfejlódés meg ilyen dolgokról szól. Erről csak egy könyvem van amit anyukám adott.
2011. nov. 10. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is azért fáj a melled, mert most nő.
2011. nov. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!