Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájnak a melleim nyomásra,...

Fájnak a melleim nyomásra, mind a 2, a külső oldalukon. 2 hete voltam rákszűrésen akkor még semmi bajuk nem volt. 25 vagyok, így nem hinném, hogy nőnének. Akkor mi lehet? Ötlete valakinek?

Figyelt kérdés

1 hét múlva fog megjönni, de már vagy 5 napja ilyen, én ezt kicsit korainak érzem menstruációs mellfájáshoz képest.

Fogamzásgátlót is szedek


2010. dec. 27. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor is lehet valami hormonális, akár a ciklus közepén is lehet ilyesmi. Amellett meg lehet izomláz a hónaljban, az is érzékennyé teszi a mell oldalát, ráadásul az ember sokszor észre sem veszi, miért kapta. Nekem ez utóbbi pl általános.


25/N

2010. dec. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ó...én mostanában rendszeresen tornázom otthon. Akkor lehet, hogy ettől van...Köszönöm a válaszod.
2010. dec. 27. 11:20
 3/6 A kérdező kommentje:

Most kitapogatva tényleg...az a része érzékeny ami a hónaljnál van, máshol egyáltalán nem is :O

nem is gondoltam volna, pedig már nem vagyok 15 :D

Köszi

2010. dec. 27. 11:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Na, örülök. Nekem is aerobictól van néha. Szóval nyugi.

Kellemes ünnepeket!

2010. dec. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, viszont kívánom.
2010. dec. 27. 11:27
 6/6 anonim ***** válasza:
A tabletta miatt is lehet.
2010. dec. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!