Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a csúsztatás miatt van?

Ez a csúsztatás miatt van?

Figyelt kérdés
Életemben először, csúsztattam a mensimet. Tovább szedtem a gyógyszert. Múlthéten kellett volna megjönnie,- ha nem szedem tovább,- viszont ma barnás folyásom van.Múlthéten elég furcsán éreztem magam, hányingerem volt és nagyon fáradékony voltam. Csináltam tesztet, -mert nem mindig vettem be pontosan a tabikat- de negatív volt.
2011. jún. 9. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
A barnás folyás mindenképpen. A szervezetednek nem tetszett a tilitoli. Az én dokim pl. kifejezetten ellene van ennek a variálásnak. Bnőm egyszer megpróbálta eltolni, hát egy hónapig pecsételő vérzése volt.
2011. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Elméletileg ez teljesen normális. Ha továbbszeded a gyógyszert a szervezeted ílyen formában reagálhat a dologra. Van akinek két hónapig nem jön meg utána, van akinek a rákövetkező mensije olyan mint neked, egy enyhe barnafolyással letudja a szervezeted. ha a teszt negatív volt ne izgulj, de ha nem tudod legyőzni a 'parát' akkor vegyél mégegy gyorstesztet. Ha az is negatív, nem lehet gond.
2011. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!