Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a cicim?

Mitől fájhat a cicim?

Figyelt kérdés

Megnőtt a cicim (ami eddig sem volt kicsi), és nehezebb is lett. És ha ugrálok, vagy valami olyat csinálok, amiben belendül :) fáj. Mitől lehet?

Nincs már növő félben, azt a kort már túlléptem, nem hiszem hogy attól van.


2011. jún. 2. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak feszül. MIndkettő fáj? Mert akkor az még a jobbik eset, akkor elvileg nincs komoly baj. Azért nőgyógyásszal megnézetheted. Tudom nem segít sokat ez a válasz, de az ilyesmire nem nagyon lehet mit mondani. Ha semmi speciális helyzet nem áll fenn, akkor elvileg azt fogja mondani az orvos is, hogy ez normálisnak tekinthető.


De mennyi ideje fáj? Terhességet gondolom kizárhatjuk.

2011. jún. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már egy hete fáj. A menstruációm még jó távol van, hogy a miatt lehetne. És mind a kettő.

És olyan kemények lettek. :S

Fogamzásgátlót szedek, úgyhogy (remélem) nem lehetek terhes.

2011. jún. 2. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ezeket mind kizárjuk,akkor okozhatja stressz vagy simán változások a szervezetedben,ami ebben nyilvánul meg.

Nekem is szokott fájni akár több napig is.Nemtudom mitől lehet.

2011. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már elmúlt. 1,5 hétig fájt. És rájöttem arra is, hogy miért:

Mostanában elég össze-vissza volt a menstruációm, és hát azt jelezte ez a fájás, hogy meg fog jönni. Megjött, és rá 2 napra mintha mi sem történt volna, minden fájdalom, feszülés elmúlt.

Azóta megjött megint, de most nem volt semmi SZERENCSÉRE! :)

2011. jún. 16. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!