Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A lányomnak most jött meg...

A lányomnak most jött meg elöször a menzije ez hány napig tar?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 07:48
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az első eltartott vagy 10 napig,utána 2 hónapig semmi,aztán lassan beállt.
2011. máj. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Változó. Neked meddig tartott?
2011. máj. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez egyéntől függ. Nekem az első 3 napig, a második 5 napig tartott, most pedig már 7-8 napig.
2011. máj. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A lányom 12 éves és szombat északa jött meg neki és azota is megvan hétfön meggy táborba adigra remélem elmulik neki köszi a válaszokat
2011. máj. 26. 11:47
 5/9 anonim válasza:
nekem is 12 évesen jött meg először,augusztusban és 9 napig tartott. Akkor maradt a 8-9 napnál, és egy évre rá elmaradt 2x,(szeptember, október) és ugyanúgy megjött novemberben 8-9 napig, minden hónapban, majd még egy évre rá elmaradt 3 hónapig,(január, február, március) és amikor áprilisban megjött, már csak 3-4 napos volt. Azóta is annyi. Amúgy nekem kb mindig "pontos" volt, a hónap 2. hete.. (plusz-minusz egy két nap, de mindig az első hét hétvégéje, és a második hét pénteken közötti időszakban jött meg, és tartott 8-9, ma már 3-4 napig)
2011. máj. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

ja, előző vagyok, és 14 éves


A táborról annyit, hogy tavaly az év végi osztálykiránduláson (3 nap) a Balatonnál voltunk, és sajnos nekem megvolt. Semmi extra nem volt, de mivel nem akartam tampont használni, amikor a többiek fürödtek, én napoztam, olvastam, zenét hallgattam, stb... kibírható. Csak mondj el neki mindent (gondolom már megtetted), és amúgy szerintem nem lesz baj :)

2011. máj. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Öhm, jó kérdés. Nekem amióta világ a világ 7-8 nap. Néha 10, de akkor van, h 5-6. nap két csepp, és ezért ennyi.
2011. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem az első pár hónapban rendesen megjött, de mindíg csak 3 napig... azután kb. egy fél évig semmi, utána már normálisan ilyen 6-7 napig.
2011. máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem 2 hónapja jött meg kábé 10-12 napig tartott aztán 2 hónapig semmi és most megint.
2011. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!