Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem múlik el a hüvelyi...

Miért nem múlik el a hüvelyi folyásom? Természetgyógyász segíthet?

Figyelt kérdés

már 1 éve küzdök vele. nálam nincs is olyan időszak, hogy egy két napig vagy hétig vagy akár hónapig ne lenne semmi bajom...nagyon kellemetlen már. a nőgyógyász azt mondta hogy ha ettől nem múlik el akkor semmitől. felírt nekem hüvelygélt, napi négy antibiotikumot 8 napon keresztül (mert azt mondta hogy bakteriális), kaptam hüvelygélt is 7 napra. utolsó nap benyomtam a hüvelyembe és másnap már ugyanúgy megint ugyanaz a cucc folyt ki belőlem. Az az undorító takonyszerű sárgásfehéres savanyú izé..

mit csináljak? már teljesen kétségbe vagyok esve. tök fiatal vagyok még csak 16 éves és már ilyen bajom van!

ja! nem érintkeztem a barátommal sehogyan! neki is kellett antibiotikumot szednie. és semmi.

szerintetek mit csiáljak? természetgyógyász segíthet?


2011. máj. 25. 15:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

menj el orvoshoz! van normális hüvelyi folyás! ami lehet folyamatosan, viszont én is két hónapig azt hittem hogy normális aztán kezdett gyanús lenni, elmentem dokihoz és mondta hogy ez nem normális!

a helyedben elmennék!

2011. máj. 27. 19:37
 12/12 anonim válasza:
Én már 6x ra megyek el nőgyógyászhoz!!! És nem tudják mi bajom..azt mondják semmi..... Nagyon erős folyásom van már nekem is 1éve.... Volt alhas szúrás is,és utána úgy felpuffadtam mint ki terhes.... Erre gyulladás csökkentőt kaptam az már el múlt de a folyás nem.....
2012. jan. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!