Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék? Hallottatok már...

Mit tehetnék? Hallottatok már ilyenről?

Figyelt kérdés

Kb 2éve elkezdett viszketni, égni, elmentem nőgyógyászhoz felírt krémet,hüvelykúpot,gyógyszer. Majd ezt elismételtük még vagy 5ször, azt mondta herpesz(meg egyszer gomba).

Higiénikus nőnek tartom magam, naponta 2szer mosakszom, ha kell használok intimtörlőt, megpróbáltam leszokni a tangáról, mondván lehet attól van, de mégis mindig újra, és újra előjön(ilyenkor krémezem. Van amikor napokra, van amikor hetekre, van amikor nagyon szörnyű, és van amikor "kibírhatóan rossz".

Nőgyógyászhoz már nem igazán merek menni, mert mindig azt mondja, hogy herpesz, és felír kb 5ezer forintnak megfelelő készítményeket, és erre nincs keret:S


2011. máj. 23. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
A mosakodást sem kell azért túlzásba vinni, lehet h. pl. az intim lemosóban van valami összetevő, amire allergiás vagy.
2011. máj. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnos van ilyen alkat. Az unokahúgom 13 éves kora óta küszködik ezzel. Most 31. Agyon vizsgálták. Semmit nem találtak. Viszont allergiás és most arra fogják-

.

2011. máj. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán allergiás vagy valamire, tusfürdőre vagy intim szappanra. A pároddal, ha van, mindenképp óvszerrel védekezzetek. Tampont se használj, az sem egészséges, és jó, hogy a tangáról is leszoktál. Talán érdemes lenne egy vitaminkúrát elkezdened, hátha megerősíti az immunrendszered, és ellenállóbb lesz.
2011. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A párodat sem ártana kikezelni, elképzelhető, hogy tőle kapod el újra és újra, csak neki nincsenek tünetei. (Az óvszer nem elég védekezés ehez.)
2011. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Először is, ha teheted próbálj elmenni a problémával más dokihoz. Az hogy ennyire visszatérő probléma, és mindig csak írogatja a gyógyszereket, mint a cukrot, nem éppen okosságra vall. Keress fel egy dokit, amikor újra előjön, mond el neki, hogy visszatérő probléma, és már eleget van a "felületi kezelésből" megszeretnéd tudni mi a bajod, hátha ő végeztet komolyabb vizsgálatokat is. Pamut fehérneműt hordasz? Próbálj más anyagra váltani, ne olyat hordj mint eddig! Használj intim mosakodó gélt, van kifejezetten olyan is azt hiszem, ami különböző fertőzések megelőzésére is jó.

Gondolom olyan általános dolgokat nem kell elmondani, hogy ne ülj rá nyilvános wc-re, a munkahelyeden se, mindennap válts fehérneműt, stb...

Ha egyszer sikerül megszabadulnod a fertőzéstől, akkor azonnal fertőtlenítsd körbe otthon is a wc-t, nehogy pont onnan szedd össze újra és újra.

A párodnak nincs problémája? Lehet őt is kezelni kéne, akkor is ha tünetmentes, hiszen lehet hogy oda vissza adogatjátok egymásnak a fertőzést.

Aztán ha messzire akarunk menni, ne használj tangát, és tampont sem. A tampon csak növeli az esélyét a fertőzések kialakulásának.

Lényeg a lényeg ne add meg magad, menj addig, amíg rá nem jössz, hogy mi a probléma!

2011. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én amióta abbahagytam az intim mosó (Dove) használatát, azóta semmi bajom sincs! Csak és kizárólag sima vízzel mosom ott lent, és elmúltak a kellemetlen panaszaim. (erős folyás, olykor kellemetlen illat)
2011. máj. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, próbáld meg a pamutbugyit, hanyagold az intim törlőt, meg minden ilyen mű dolgot, lehet hogy jót tenne neked is.
2011. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16.19 vagyok, igen... kinek a pap kinek a papné, nekem pont az intim mosakodótól szűntek meg az ilyen jellegű panaszaim. :)
2011. máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én most koleszba kerültem, és az ottani viztől minden bajom volt (többen is mondtákhogy szintn) hazajövök hétvégén elmulnak a dolgok, hétköznap ujra, szünet jön semmi bajom. Mindez azóta jön ki jobban amiota egyszer herpeszem volt. annyira rossz volt hogy nem tudtam aludni este, a kád szélén ültem terpesz ülésben... amikor kialakul a herpesz probáld azt hogy gyógyszertárban veszel kamillát és kamila teával mosod le magad.. valamitn hahogy a többiek irták a párod is kezeld... a fehérneműidet pedig gözöld át jó alaposan vasalóval!
2011. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!