Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy ennyire erősen...

Doruss kérdése:

Normális, hogy ennyire erősen vérzek?

Figyelt kérdés

Egy éve, májusban jött meg először. Második-harmadik nap annyira erős, hogy nem tudok mit csinálni… ma, mielőtt indultam a suliba, beraktam egy normál tampont meg egy nagy betétet. Mikor beértem (kb. egy óra múlva) elmentem kicserélni. Átázott az egész, a gatyám is nagyon olyan lett. Egész nap derekamra kötött pulcsival mászkáltam. Max. egy órát bírok ki csere nélkül, de néha még annyit se. Egyébként a többi napon már nagyon gyenge. De normális ez? A velem egy idősek, akikkel beszéltem erről, mind órákig bírják minivel.

15/L


2011. máj. 19. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
TEljesen normális, ha időben elmúlik. Nem vagyunk egyformák ebben sem. Ha idősebb leszel és esetleg fog.gátlót szedsz majd, kevesebb lesz a mennyisége.
2011. máj. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem idővel neked is beáll majd normálisan, nem menstruálsz még olyan régóta.. Használj super tampont vagy super plust és a betétből is a legnagyobbat, amelyik a legtöbbet "nyel el". Persze elmehetsz nőgyógyászhoz, de nem hiszem, hogy sok mindent tudna kezdeni veled.
2011. máj. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Normális abszolút, ne menj be suliba, amikor ilyen van, meg már amúgy se nagyon lesz lassan tanítás..

Jön a nyári szünet...

2011. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sztem egyáltalán nem kellene nagy tamponokat használnia, a kiscsajok amúgy se nagyon bírják a tampont, főleg a nagyokat nem..


15 évesen szuper tampon :D főleg ha még szűz is ráadásul.. Komoly lenne...

2011. máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia((:

szerintem mikor mész suliba, tegyél fel egy normál tampont és éjszakai betétet:D

2011. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát, normálnál nagyobbat nem akarok használni, nem is mernék, az már nagyon nagy... amúgy szűz vagyok.

18:50-es: nem tudom, mi lenne, ha nem használnék tampont... a legnagyobb betét kb. 10-15 percig bírja, az éjszakai se sokal tovább. Éjszakára pedig - hülyén hangzik tudom - de inkontinencia betétet használok, mert hiába az éjszakai meg a vatta.

2011. máj. 19. 19:44
 7/10 emolány ***** válasza:
szerintem normális én is ugyanígy vagyok vele mint te
2011. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem is ilyen! És én már foggátlót is szedek, de nem csökken tőle semmit :(. 8 napig tart, 2-3-4-5 napon állandóan a wc-n vagyok, a 2-3 nap félóránként. De már megszoktam, csak állandóan vérszegény vagyok miatta...

2011. máj. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyén hangzik, de ne ítéljetek el: aki erősen vérzik, próbálja meg a Tena inkontinencia betétet.Annak "többet" ki kell bírnia.
2011. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, én éjszakára használok Tenát. Mert akkor nem bírom ki máshogy, ha erős. (: csak nappalra nem igazán tudom max itthon, mert nincs olyan nadrág amin ne ütne át.
2011. máj. 20. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!