Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erősen vérzek, mit...

Nagyon erősen vérzek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
1 hónapja szedek fogamzásgátlót, és múlthét csütörtökön jött meg, csütörtök-pénteken normálisan véreztem, szombat-vasárnap egy betét kb. 1 óra alatt megtelt, és most(hétfőn) kb. 5-10-15 perc alatt telik meg. A hasam péntek óta fáj, semmilyen gyógyszer nem mulasztja el, dokihoz jövőhéten kedden megyek. A következő levél fogitabit holnap kezdem el szedni, de kérlek mondjatok valami házi praktikát az erős vérzés ellen. Köszi.
2011. máj. 16. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem normális, hogy fogamzásgátló tabletta mellett ilyen erősen vérzel. Házi praktikát nem tudok, de szerintem menj el egy másik orvoshoz akkor, ne várd meg a jövőhét keddet.
2011. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
orvos, ha kell, ügyelet! Ne várj jövő hét keddig, az nagyon messze van, a gyógyszert sem kezdeném el a helyedben szedni ,hátha pont az okozza a nagy mennyiségű vérzést. Most azonnal el kéne menned nőgyógyászhoz, nem normális, hogy ennyi idő alatt megtelik egy betét! Ez nem játék, komoly bajod is lehet belőle!
2011. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy egy citromnak a levét egyszerre meg kell inni és az csökkenti, most ittam és úgy veszem észre hogy csökkent a vérzés. Jövőhéten keddre kaptam időpontot méhszájseb kezelésre de akkor szerintem holnap reggel elmegyek mert minden kedden rendel. köszi a válaszokat
2011. máj. 16. 14:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és mikor legutóbb voltam, akkor azért mentem mert nagyon össze-vissza jött meg, kiderült hogy valami PCO betegségem van, és arra írta fel a fogitabit.
2011. máj. 16. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!