Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erősen vérzek, ez...

Nagyon erősen vérzek, ez normális?

Figyelt kérdés
Egy normál tampon 2-3 óra alatt átázik. 2. nap. Nem szokott ilyen erős lenni. Ez baj? Bocs, ha hülye kérdés, de még csak 2,5 éve menstruálok...
2008. okt. 25. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb ennyi idő alatt szokott átvérezni egy tampont (sokszor a legnagyobb tampon is) a 2.-3.napon... Szóval ne aggódj, van ilyen :) Normál tamponnál meg pláne nem gáz!
2008. okt. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, nem lehet mindíg egyforma. Nekem is szoktak lenni erős hónapjaim és gyengébbek is. Ha nagyon sok és nem múlik, vagy darabos akkor érdemes egy dokinak megmutatnod magad.
2008. okt. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi semmi baj..nekem is volt már ilyen én elmentem vele dokihoz és azt mondta ez természetes dolog de ha nagyon "zavar" akkor szedjek c-vitamin tablettát attól csökkeni fog..
2008. okt. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!