Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudom hogy megjött?...

Honnan tudom hogy megjött? Ilyen sötétbarnás pirosas izé van a bugyimban anyának meg hogy mondjam el? :O HELP

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 14:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Kedves utolsó!

Igazad van, nekem is olyasmi a családi helyzetem mint neked, köszönöm a megértésedet! :)


Nem hiszem hogy a mai napon el fogom mondani, mert félek, de majd összekapom magam.


Azok számára akik nem értenék félelmem okát elmondanám, hogy az én anyukámmal ilyesmiről még szó sem volt nem hogy még ami a menstruáció után lesz... próbáljátok magatokat beleképzelni az én helyzetembe

2011. máj. 16. 17:29
 12/16 anonim ***** válasza:
32%
Elég nagy baj, hogy egy lánnyal nem beszél intim dolgokról az anyukája!
2011. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Miért? Már minden tudok úgyhogy... csak ezt félek elmondani... :S
2011. máj. 16. 17:48
 14/16 anonim ***** válasza:
86%

Kedves Édesanyák, akiknek nővé vált leányaik szoronganak nektek elmondani, amikor eme nemes eseményen átesnek, miszerint hivatalosan is nővé válnak.

Én a helyetekben is nagyon nagyon szégyenlem magamat, hogy nem vagytok képesek olyan kapcsolatot ápolni pici lányotokkal, amilyet MINDENKI megérdemel. Persze ti sem tehettek róla, mert a ti anyátok is úgy nevelt titeket, hogy az "őszintén mindent megbeszélünk" lehetősége nem lengte be a meghitt családi légkört. Tanuljatok anyáitok hibáiból és ne kövessétek el újra ugyanazt.


Kedves Lányok, kedves Nővéreim,

Kívánom nektek, hogy saját anyátok rossz példáján tanulva, ti egy egészséges, meghitt, bensőséges kapcsolatot építsetek fel majdani lánygyermeke(i)tekkel, hogy nekik már ne kelljen ilyen kellemetlen körülmények között felnevelkedniük.

2011. máj. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi xd ez idetartozott :P de amúgy tényleg köszi :)
2011. máj. 17. 13:07
 16/16 anonim ***** válasza:
Elmondtad? :-)
2011. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!