Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudom hogy megjött?...

Honnan tudom hogy megjött? Ilyen sötétbarnás pirosas izé van a bugyimban anyának meg hogy mondjam el? :O HELP

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 14:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%

Hát akkor ez az lehet. :-) Nagylány lettél...

Hogy érted, hogy hogy mondjad el? Hát simán: Anyu figyuzz már, asszem megjött, vegyünk már egy csomag betétet, jó? Pl. így. :-)

Tampont még nem ajánlanék!!! Később is csak ha nagyon muszáj.

Üdv a "táborban"!! :-DD

2011. máj. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
áhh ez nagyon kellemetlen :'(
2011. máj. 16. 14:39
 3/16 anonim válasza:
Nyugi ezen mindenki átesett! Muszály szólnod, mert ha jobban fogsz vérezni átázik a ruhád és az tényleg ciki lesz! Ez még nem az, ezen anyud is átesett már! Nyugi, csak menj oda és szólj neki!
2011. máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Amúgy a lányoknak ha megvan miért nem tesiznek?
2011. máj. 16. 14:42
 5/16 anonim ***** válasza:

Ezt először mindenki kellemetlennek érzi, de hidd el, nem az. Anyukád talán még várja is, hogy mondj már neki valami hasonlót. Szerintem csak lazán mondd el, pl. hogy ezentúl neked is vegyen betétet, mert mostantól kelleni fog.

A lányok ilyenkor azért nem tesiznek, mert sokaknál pocifájással jár az első 1-2 nap. De ez sem mindenkinél van így, lehet hogy te egész könnyen veszed majd az "akadályokat". :)

2011. máj. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy nem tesiznek ???

Amúgy meg lehet, azért, mert ha sokat mozogsz, akkor több vér jön.

2011. máj. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem merem elmondani! gyáva vagyok xD
2011. máj. 16. 15:26
 8/16 anonim ***** válasza:
28%
Atyaúristen! Miért kell ezen problémázni? Miért nem lehet nyíltan megmondani, hogy menstruálsz?
2011. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
De miért nem mered??? Nem vagy jóban anyuddal? Én sem értem, hogy mi a ciki ebben...első voltam...
2011. máj. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Én megértelek... Nem csak attól függ, hogy milyen a viszony az anyával, szerintem,meg nem is attól, hogy természetes dolog. Amikor nekem megjött én is nagyon izgultam, hogy el kéne mondani valahogy. Remegtem össze vissza, a hangom is elcsuklott, még a lábam is remegett.. A végén valahogy kinyögtem. Az aggodalmam oka pedig igen is valós volt: édesanyám valóban elkezdett örömködni, meg szentbeszédet tartani, amire a legkevésbé volt szükségem abban a pillanatban, alig vártam, hogy elfelejtsük, nem pedig felfújni akartam. Nem is volt csoda, hogy nem bírtam megmondani. Én így lettem nevelve, hogy mindenből nagy ügyet kell csinálni, meg nem is vágytam rá hogy hamar megjöjjön, pláne, hogy mindenki értesüljön róla, ez van. :) Ne mondjátok nekem, hogy rossz a hozzáállásom vagy valami, mert ez az élet rendje, mert nem biztos, hogy bele tudnátok élni magatokat a kérdező és az én helyzetembe, családi életünkbe. Nem mindenkinek a családja olyan, hogy mindent meg lehet beszélni nyíltan, igaz, de így van sajnos. Irigyelésre méltó ezek szerint a ti családi összetartásotok, hogy ilyen simán mindenről bírtok társalogni, de azért ne szidjátok szegény kérdezőt, hogy ő nem így járt. :) Kedves kérdező, valahogy próbáld meg összekapni magad, menj oda amikor nincs ott senki és valahogy mondd el, elég csak annyi, hogy megjött. Én olyan pillanatot választottam mikor édesanyám amúgy is el volt foglalva, hogy hátha nem fog annyira figyelni, de nekem nem jött be mondjuk. :D Sok sikert neked! :) 20L
2011. máj. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!