Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segíítség!! Mit tegyek?

Segíítség!! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval. Elég érett típus vagyok. Mind a két helyen elég dús a szőröm. (hónaljomon borotválom) A fehér folyásom, hát, elég dús, van hogy a tistasági betéten is átmegy. Mindegy, szóval nagyon várom az első menzimet. :/ Kezd a mániám lenni. Mit tegyek? Ne olyat írjatok, hogy ne várjam, hanem tippeket, hogy ezt az érzést hogy szüntessem meg!
2011. máj. 15. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Sehogy . várjad.énis vártam :D majd rájössz hogy milyen sz@r.

:D amúgy hányéves vagy?

2011. máj. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Most már bármelyik percben megjöhet. Kezdjél betétet próbálni, készülődj. Anyukáddal nem tudsz erről beszélni? Az is jó.
2011. máj. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
11/l szeptemberben már 12/l :D már beszéltem vele. betétet is adott, benne van a táskámban mindig, am meg tistaságit mindig használok, mert egyébként nagyon befogná a bugyit.
2011. máj. 15. 15:45
 4/14 anonim ***** válasza:
Én 12/L ( első)
2011. máj. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
akkor te is koránérőfajta vagy :)
2011. máj. 15. 15:58
 6/14 anonim ***** válasza:
Jó, hogy várod, mert a menstruáció azt jelenti, hogy egészségesen működik a szervezeted, de viszont nem lehet megmondani, hogy mikor jön meg. Bármilyen kellemetlen is, a menstruáció jó. Egyébként sem biztos, hogy Téged meg fog viselni. Van aki észre sem veszi.
2011. máj. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy koránérőtipus vagyok :D 12 évesen már ideje volt szerintem :)
2011. máj. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
12 az átlag. épp időben voltál. :D én attól félek h 16 éves koromban jön meg. az osztáyltársaim olyan fajták, hogy kicikiznének, ha utolsó lennék. bár közölük szinte 100% h én leszek az első :)
2011. máj. 15. 16:39
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha ezért cikiznek az osztálytársaid, akkor agyilag baj van velük, ugyanis senki nem tehet arról, hogy mikor jön meg a menstruációja. Akkor van baj, ha 16 éves korodig nem jön meg. Addig nyugi! :)
2011. máj. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
még nem cikiznek, engem nem tudnának mivel, mert én vagyok a legérettebb. de az egyik lány osztálytársam mint egy deszka, olyan, őt ezért piszkálják. :(
2011. máj. 15. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!