Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segíítség! Mi lehet a baja?...

Segíítség! Mi lehet a baja? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A fiú tengerimalacunk minden nyáron kiszedi a szőrt az emlői felől meg körülötte is. Most még csupaszabbra szedte magát és még egy dudort is felfedeztünk ott. Nem tudjuk mi lehet... mondjuk mostanában sokat vakaróznak de nem hinném hogy bolhásak vagy ilyesmi mivel szép tiszta a bőrük. Igaz most többet vakarózik a kelleténél, de tavaly is sokat vakarta magát..

Most tanácstalan vagyok hogy mit lehetne tenni....

Amúgy úgy néz ki hogy fáj neki amikor megérintjük mert elkezd mocorogni...


Segítséééggg..... :(:(


Egykétségbe esett tengerimalacos...


2011. aug. 31. 16:11
 1/4 anonim válasza:
Az én nyulam is ezt csinálja,de azt sajnos én sem tudom miért.
2011. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz! Nincs más megoldás vidd el állatorvoshoz! Vidd el állatorvoshoz!Vidd el állatorvoshoz!Vidd el állatorvoshoz!Vidd el állatorvoshoz!Vidd el állatorvoshoz!
2011. aug. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mi tényleg nem sokat tudunk neked mondani. még a malacot se látjuk hogy esetleg mi lehet vele.. a legegyszerűbb ha elviszed állatorvoshoz minél hamarabb és nem itt írogatsz feleslegesen.
2011. aug. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért köszi...:) És van valami baja a nyuladnak ha megkérdezhetem?? :)
2011. aug. 31. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!