Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Mit csináljak?

Mi lehet ez? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Múlthéten szeretkeztünk először a párommal kb.azóta ha pisilek nagyon fáj a hasaaam,és zavaróan viszkeet a puncim:SSfolyásom is van 1 ideje,mit csinááljaak? nem múlik el magától?Anyum kérdezte ,hogy szűz vagyok-e még,de azt mondtam,hogy igen. nemmertem neki elmondani.Félek ha elmegyek a nőgyógyászhoz,akkor megtudja,hogy már nem vagyok szűz.ő elmondhatja neki?
2011. máj. 15. 01:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne kockáztasd az egészségedet, csak mert félsz, hogy anyukád mit szól majd! Igenis szólj neki! Vagy menj el magadtól a dokihoz, esetleg suliorvoshoz.
2011. máj. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

szerintem meny el egyedül a nőgyógyászhoz

ő nem fogja elmondani anyudnak.. ez csakrá és rád tartozik

2011. máj. 15. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász nem mondhat rólad senkinek semmit, ha Te nem akarod, de muszáj elmenned, mert ha elhanyagolod, sokkal rosszabb lesz.
2011. máj. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,azt mondtam anyumnak,hogy mi a problémám,és ő erre kérdezte meg tőlem.Ő mondta ,hogy menyünk dokihoz.Csak így félek,hogy esetleg madj anyum megkérdi,hogy akkor mitől lehet ez ami van,és... lehet,hogy azért a múltheti dologért :S
2011. máj. 15. 09:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!