Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortusz után nyálkás váladék?

Abortusz után nyálkás váladék?

Figyelt kérdés
Augusztus 16-ÁN 10 hetesen sajnos egészségügyi okok miatt abortuszom volt. Műtét után heveny méhgyulladásom lett amit antibiotikummal ki kezeltek mindennap orvosnál voltam. Kezelés végén ami abortusz után 2 héttel volt látott orvos mindent rendben talált. Akkor mondtam a doktor úrnak hogy létezik e hogy abortusz után 2 héttel valakinek peteérése legyen mert teljesen olyan tüneteim vannak(erős nyálkás váladék) erre ő csak annyit mondod hogy igen abszurd esetben lehetséges. Azóta nem voltam nála majd ha megtörtént az első menstruáció után kell mennem műtétet megbeszélni( mióma eltávolítás lesz) viszont tegnap volt 5 hete az abortusznak menszesz nincs kicsit görcsölök és ugyan úgy csak a nyálkás váladék jellemző. Esetleg van valaki akinek volt hasonló tünete abortusz után? Hozza teszem mielőtt még valakinek az jutna eszébe nem voltunk azóta együtt a párommal!

ma 07:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!