Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha depresszióm van...

Mit tegyek ha depresszióm van a melleim miatt?

Figyelt kérdés
a melleimet mindig szégyenltem, egyszerüen nagyon kicsik... 16 vagyok, ne mondjátok h nőni fog mer tnem fog mert a családbol mindnekinek ilyen ez öröklódés... ! de hiába mondja abarátom h neki tetszik meg minden, én nemtudom magam elfogadni! egyszerüen nem megy! mikor megláttam a volt barátnöjét nagy mellekkel sirni tudtam volna! tudom h neki tetszik, de egyszerüen Én nem tudom magam elfogadni! majdnem mindne nap sirok ez miatt! szerintetek mi a teendő?
2009. márc. 10. 20:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
97%
Ugye tudod, hogy a melled apai ágon is örökölheted? A másik nagymamával mi a helyzet?
2009. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

enyém 70/a

van ami nagy :'(

15 éves vagyok

2009. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

21:06

...

nemtom h te hol olvastad hogy "nekem nagy mellem van" ..én azt irtam hogy "nem olyan kicsi , ahhoz képest" nem kell rögötn letámadni . és amuzgy sem az volt a kényeg benne hogy mekkora hanem hogy én szeretm mert számomra tökéletesebb nemis lehetne (és barátom is szereti) ..csak kicsit felhuztam magam azon hogy azt irtam elöttem vki hogy "a kicsi feszesebb és formásabb" (v vmi iylesmi) ..de igaz hogy túlreagáltam és akinek nem inge ne vegye magára .. szal sry :)


kérdezőnek pedig : nézd meg Keira Knightley-t!!! Mekkora melle van már , de kit érdekel hiszen milyen gyönyörű nő??? Fantasztikus a kisugárzása ( igy vászonról) , smink nélkül is elképesztően szép , az egyik legszebb nő akit valaha láttam ! és kit izgat hogy szinte nincs melle??megmondom: Senkit! és egyénként nem hülyeség az amit mondanak hogy :hogy szeresse vki a tested ha TE utálod? legyen kisugázásod !! ha az van akkor senkit nem érdekel hogy mekkora melled van !!!légy büszke rá :)

2009. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
bocs az elgépelésekért , csak gyorsan irtam :)
2009. márc. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túl sok jelentősége nincs a mellméretednek, gyakorlatilag semmi:). Ha valaki szeretni fog téged az azért lesz mert szimpatikus neki a személyiséged és jól érzi magát veled.

19ff

2009. márc. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem 95/E-s melleim vannak, de bármit megadnák egy 80-asért, vagy kisebbért. Hidd el, ha kicsi, az a baj, ha nagy, akkor az. De azt írod, a barátodnak tetszik. Szóval ha mondjuk szivacsos melltartót vennél, azzal optikailag lehet növelni. Igaz, ez csalás, de a párod már látott, és ha a hétköznapokban ettől jobban érzed magad, akkor hajrá. Ha ez sem segít, keress fel egy pszichátert, beszélgessetek párszor, és lehet, ő fog elküldeni plasztikai sebészhez, és ilyen esetben a tb is minimálisan ugyan, de támogatja. Sok sikert!
2009. márc. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg semmi bajom a melleimmel, kicsik, sőt még szoptattam is egy babát mégsem érzem, hogy baj lenne velük, soha nem is éreztem. Hidd el a legkellemesebb ha elfogadod magad, sőt meg is szereted. Tanácsolom, hogy keress magadnak valami elfoglaltságot, túl sok időd van ezen agyalni.
2009. márc. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!