Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha depresszióm van...

Mit tegyek ha depresszióm van a melleim miatt?

Figyelt kérdés
a melleimet mindig szégyenltem, egyszerüen nagyon kicsik... 16 vagyok, ne mondjátok h nőni fog mer tnem fog mert a családbol mindnekinek ilyen ez öröklódés... ! de hiába mondja abarátom h neki tetszik meg minden, én nemtudom magam elfogadni! egyszerüen nem megy! mikor megláttam a volt barátnöjét nagy mellekkel sirni tudtam volna! tudom h neki tetszik, de egyszerüen Én nem tudom magam elfogadni! majdnem mindne nap sirok ez miatt! szerintetek mi a teendő?
2009. márc. 10. 20:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Nőljél fel..jobbat nem tudom kitalálni,elfogadod magad,vagy megműtteted ha nagykorú leszel és betöltöd a 18-at.Akkor meg találsz majd valami mást magadon ami nem tetszik.
2009. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Idő, sajnos csak ez segíthet:)

Én 17 éves vagyok, nekem se túl nagyok a melleim, de mikor a sokadik fiú ill férfi szájából hallom, hogy ők a kismellűeket szeretik, megnyugszik a lelkem. Fogd fel ezt a szexepilednek, van aki ezt találja majd a legvonzóbbnak a testeden.

És a barátodat 1000% hogy nem zavarja, hisz a mai többségnek közepes vagy kis mellmérete van (mondjuk az egy-két emberke kóros soványsága miatt is van).

Egyszóval

1) divatos

2) formásabb

3) érzékenyebb mint a nagy mell

és vszínűleg szoptatás után sem fog lógni.

2009. márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló cipőben járok, de nálam nem ennyire "súlyos". Én barátomnak is előző barátnői között volt nagy mellű. Sztem én olyan középkategóriás lehetek a barátnői között, de hidd el nekem sem tetszenek a melleim. Én is kicsinek tartom őket. Én is 16 vagyok és az én barátomnak is nagyon tetszenek a melleim de nem tudom elhinni :S Amúgy ez az idővel el fog múlni. Mivel még pont abba a korba vagyunk amikor majdnem minden rosszul esik, állandóan rossz a kedvünk, sose tetszünk magunknak így persze h nem tudjuk elfogadni magunkat. de ahogy növünk egyre jobb lesz és könnyebb :) Kitartás!!! 2-3 év múlva más lesz a véleményed. Jah és ne mond h az öröklés miatt nem fog nőni a melled mert az én tesóm mellei is nagyobbak anyukáménál szal csodák mindig vannak és kivételek is ;)
2009. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

igyvagyok vele én is :S csak 15 vagyok,és nincs barátom...:S azért vagyok "depressziós" emiatt,mert az osztályba (is) mkinek nagy melle van :S csak nekem nincs...

sztem fogadd el magad igy,ha egyszer a barátodnak tetszik,akkor mi itt a kérdés?:)

2009. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nos, ez egy komoly probléma, foleg ha sehogy sem tudsz vele kibékulni. Sajnos én is ilyen cipoben járok, tehát teljesen át tudom élni a helyzetedet.

A legjobb (ideiglenes) megoldás az, ha mással foglalkozol és nem pedig mindig a melleddel. Gondold azt, hogy milyen szépek a lábaid és olyan szoknyát, nadrágot, cipot vegyél, ami kiemeli a lábad szépségét. Ha tukorbe nézel a lábaidra fog terelodni a hangsúly, és nem a melleidre.

Ha idosebb leszel, már nem fog ennyire érdekelni mint most, amúgy sem ez számít.

Én már kezdem magam így elfogadni, bár azért néha megpróbálják páran elvenni az onbizalmamatm ilyenkor én is visszamondom nekik, hogy "Te sem vagy tokéletes", mert természetes, hogy nincs ember hiba nélkul.

Tehát szerintem ne aggódj a melleid miatt, én sem fogok már... Lehet, hogy nem fog nolni, de te így vagy szép, és ha a barátod megvan veled elégedve akkor ez pluszba is ne legyen probléma. Biztos nem azért van veled, mert nem tetszel neki.


Udv, Princess :)

2009. márc. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%

engem is zavar a sajátom, az én barátom is azt mondja, h neki tetszik,de tudom, h a nagyobb jobban tetszik neki,kinek nem????de ilyenkor arra gondolok,h mennyi gond lehet a nagy cicikkel, meg majd ha már nagyon zavar,akkor megműttetem,meg egy csomó színésznő bevállalja a pici melleit,meg ilyenek....

20/L

2009. márc. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
20:55 ös .. azért nem kéne általánosítani hogy "a kisebb formásabb" ... :/ nekem pl ahhoz képest h vékony vok 85/B s a mellem ami nem olyan kicsi és megvok vele elégedve mert formás..láttam én már kicsi és lógó mellet.. :/.. na mindegy gondolom most lepontoztok , de sza*ok bele..
2009. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

Már ne is haragudj uccsó, de nekem is pont akkora mellem (volt inkább már fogyózom) van, mint neked, és az is kicsinek számít az én alakomhoz képest. Tehát ez esetben igaz, nem tudom, miért gondolod, hogy nagyok a melleid:))

Nagy mell a C-től kezdődik, B közepes/kicsi, A kicsi

2009. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok,engem is lepontoztak..nem tetszett az igazság ugy látszik,hogy el kell fogadni..lehet rajta rágódni életed végéig,de ugy sem lesz nagyobb ha nem műtteted meg.Nem a nagy mellektől lesz egy nő igazi nő..ja és még mielőtt valaki kitalálja,én is B kosaras vagyok,nem nagyobb,hogy én könnyen beszélek!
2009. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hűát köszönöm a válaszokat! nekem amugy 70/b-s! majd kiheverem valahogy egyszer!
2009. márc. 10. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!