Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18 alatt felírhat nőgyógyász...

18 alatt felírhat nőgyógyász esemény utána tablettát?

Figyelt kérdés
Csak nőgyógyász írhat fel ilyen tablettát? 18 alatt vagyok és lefeküdtünk barátommal, és elszakadt az óvszer. Kell szülő aláírás vagy egyéb, hogy az orvos írjon fel gyógyszert nekem?
2009. márc. 8. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
en ugy tudom felirja szulo tudta nelkul. De nem koteles tartani a szajat, tehat barmikot bezelhet a szuleiddel, mivel 18 alatt vagy. De felirni felirja ugy tudom
2009. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem beszélhet a szülőkkel. Csak 12 év alatti gyereknél jelentheti a gyámügynek.

Bármelyik ügyeleten felírják neked, minden kórházban és a háziorvos rendelésén is.

2009. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nyugi:) Felírhat..nem kell szülői engedély.. !Én is 18 alatt voltam , amikor elmentem dél-pesti kórházba esemény utániért..ráadásul a 3.nap:( Szerencsére kaptam..
2009. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szia. nekem pont egy hete hétfőn kellett ilyen ügyben járkálnom. és csak nőgyógyász írhatja fel, szülői aláírás nélkül. én is 18 alatt vagyok... siess, pussz
2009. márc. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat :)
2009. márc. 8. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!