Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha odabenn felejtem a tampont,...

Ha odabenn felejtem a tampont, miféle tünetei lennének?

Figyelt kérdés

Nem vagyok feledékeny típus (nagyon), de nemrég morfondíroztam azon, hogy mi lenne ha benn maradna úgy, akár napokig hogy teljesen megfeledkezem róla? Furcsa folyás, vagy épp semmiféle folyás, szagok stb, és mindez mennyi időn belül? Felcsúszhat a méhbe, vagy a petefészkekhez? Néha eszembe jut, hogy mi van ha egyet esetleg bent felejtettem régen. Habár a menstruációm aránylag normálisan, enyhe görcsökkel meg szokott jönni, de erős fehér folyásom szokott lenni néha, ami nem túl kellemes szagú (időnként olyan erősen klóros szaga van, vagy nem is tudom.)

Szerintetek? 21N


2011. máj. 3. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Par nap utan nem feher, hanem barnas folyasod lenne. A szag is kellemetlen. Ha feljebb csuszik, erzel egy kisebb fajdalmat, az also has kornyeken.
2011. máj. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi történne, valószínűleg nem sok jó. De szerintem lehetetlen csak úgy bent felejteni, mert a kihúzószálat csak észreveszed.
2011. máj. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, megtortent (velem).
2011. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ahogy betelik, kezd kicsúszni, nagydolognál pedig szinte biztos, hogy kijönne...
2011. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pár hónapja én is bent felejtettem. A mai napig nem jövök rá hogy történhetett. Ja, a plusz dolog benne az, hogy feltoltam rá egy másikat x') és akkor vettem észre h bent felejtettem amikor vettem ki azt, amit utólag tettem be. Azóta nagyon odafigyelek mégis rettegek mikor felejtem ott. (minit használok)
2011. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bacik szaporodnak,vmi betegség,ne felejtsd bennt;)
2011. máj. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!