Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap előtt jött meg a...

Tegnap előtt jött meg a menstruációm és egy nagyon pici kb 0,5 cm folt volt az alsóneműn azóta semmi sincs rajta nagyon félek nemtudom, hogy mitől lehet? De mintha azóta 0,2-0,1 cm körüli nagyon halvány foltok lennének az alsőneműn.

Figyelt kérdés
néha érzek folyást ott lenn mintha folyna ki valami de semmisem töbnnyire éhes vagyok mindig és a miteszerek is kijöttek rajtam jobban. Neten olvasgattam sokat róla anyumnak is volt igy de utána neki máskor megjött kérlek válaszoljatok. 14/L amm 2 éve jött meg az első és még szerintem nem állt be rendszeresre mert töbniyre mindig 1 hetet késik és az első után 2 hónapra nem jött meg. az osztálytársamnak pedig egyszer 6 hónapon át megvolt és nem ment el neki. kérlek irjatok
2010. máj. 18. 07:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is nyugodj meg! Anyukáddal feltétlen beszélj és ő döntse el, hogy mire van szükséged. Egyébként csak az orvos tudja megmondani, hogy mikor lesz rendszeres és előfordulnak úgynevezett " áttöréses vérzések" is amitől nem kell megijedni a neten utána nézhetsz mit jelent.De a te esetedben a nyugalom nem jellemző, inkább beszélj anyuval és doki.
2010. máj. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előző válasz korrekt.


Az osztálytársadnak viszont mindenképp ajánlom, hogyha ilyen elhúzódó menzesze van, akkor látogasson meg vele egy nőgyógyászt, mert ez nem játék!

2010. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oks köszi mindenkinek
2010. máj. 19. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!